Zmierzmy Słońce, Księżyc i Ziemię [ SciFun ]
"Odtworzenie starożytnych metod pomiarów astronomicznych, domowym sposobem. Kiedy cz.3 "Poważnej Analizy"? - Jak dojdę do siebie po dwóch pierwszych. Może nigdy :]"

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 45
- Odpowiedz
"Odtworzenie starożytnych metod pomiarów astronomicznych, domowym sposobem. Kiedy cz.3 "Poważnej Analizy"? - Jak dojdę do siebie po dwóch pierwszych. Może nigdy :]"

Komentarze (45)
najlepsze
To na pewno jest dobry kierunek rozumowania? Nie jest to przypadkiem wniosek z odległości i z rozmiarów Księżyca?
STAROŻYTNOŚĆ
A w średniowieczu jak w chlewie obsranym gównem. Nie potrafię uwierzyć że w dziejach ludzkości była tak gigantyczna umysłowobiedowa przerwa ( ͡° ʖ
@JBFC: dostajesz minusy bo odpowiedz na tak postawione pytanie nie jest prosta. Sprawdz jakie niesamowite budynki (koscielne) powstaly w tym czasie. A z drugiej strony kosciol blokowal cokolwiek co nie zgadzala sie z jego doktryna. Pytanie mozna by przewrotnie zadac, gdzie bysmy byli gdyby nie wplyw kosciola.
http://pilaster.blog.onet.pl/2008/12/27/swiatla-redniowiecza/
A ja mam pytanie jakim mikrofonem nagrywał SciFun podkład? Cicho, za cicho
@masztan: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_UPW6Y7iXRDL7mMC8HAD7ls3jdVo25GkP.jpg
Pobierz