Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko244
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2477

KABARET - Bronisław Komorowski na otwarciu inowrocławskiej obwodnicy

Pokaż treści 18+

KABARET - Bronisław Komorowski na otwarciu inowrocławskiej obwodnicy

Kolejny film ze scenami rodem z PRL-u

L_u_p_o
L_u_p_o
z
youtube.com
dodany: 22.04.2015, 16:26:24
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wybory
  • #
    heheszki
  • #
    humor
  • #
    komorowski
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (8)

Bareja wiecznie żywy.
CwanyWacek
z youtube.com
  • 72
Prawidłowy podkład
konto usunięte
z youtube.com
  • 30

Komentarze (121)

najlepsze

dymek_
dymek_
22.04.2015, 17:31:08 via Android
  • 486
Jak mnie takie coś w-----a. Gość mówi: "dziękujemy panie prezydencie, to jest pana inwestycja". Mam rozumieć, że Bronek z własnej kieszeni buduje obwodnicę?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wolololo2
wolololo2
22.04.2015, 18:12:48
  • 205
@dymek_: nie, ze sam tam z--------a razem z robotnikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
d.....9
d.....9
konto usunięte 22.04.2015, 18:16:38 via Android
  • 123
@dymek_: z budżetu operacyjnego WSI.
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 22.04.2015, 16:49:07
  • 387
To ta zgoda co buduje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marianoitaliano
marianoitaliano
22.04.2015, 17:31:20 via Android
  • 19
@KeyserSoze: TAK!
  • Odpowiedz
k4yt3k
k4yt3k
22.04.2015, 18:19:26
  • 26
@KeyserSoze: I do tego to pewnie ta budowa, co ją z góry zobaczył jak z Pomorza na Jasną Górę śmigłowcem leciał...bo z góry zawsze widać lepiej #pdk
  • Odpowiedz
SorryGregory
SorryGregory
22.04.2015, 17:41:46
  • 236
Ludzie się śmieją z Alternatyw 4, jak to wtedy było, hehe... śmiesznie. Nie widzą, co teraz, ta cała banda z gajowym na czele odwala i łykają ten cały cyrk, jak młode pelikany. To już nawet nie jest śmieszne, a tragiczne.
SorryGregory - Ludzie się śmieją z Alternatyw 4, jak to wtedy było, hehe... śmiesznie...

źródło: comment_sdlblvnbqvchWmYKUufZLRq7GeaNvufi.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

karas
karas
karas
23.04.2015, 07:17:03
  • 10
@SorryGregory:
karas - @SorryGregory:

źródło: comment_BhQh3bZAYNKYUbMxRbGyKV2Yf1rvTpBE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
leobenos
leobenos
22.04.2015, 17:56:59
  • 181
Musieli mieć niezły ubaw ci wszyscy na koparkach i ciężarówkach.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

leobenos
leobenos
22.04.2015, 19:05:14
  • 49
@Arhus: i na walcu. Ciekawe kto wpadł na pomysł z tym walcem.
  • Odpowiedz
kubapoz
kubapoz
22.04.2015, 19:40:12
  • 10
@leobenos: walec to uj! A równarka i beczka do polewania - ona jest potrzebna jak się kurz unosi albo jak już warstwa ścieralna (asfaltu!!!) jest do umycia!!! :)
  • Odpowiedz
highlander
highlander
22.04.2015, 16:39:38
  • 151
Debilizm godny prezydenta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mar111cin
mar111cin
22.04.2015, 18:49:48
  • 14
@highlander: "dotrzymał pan słowa" - kto głosuje na tę kreaturę....
  • Odpowiedz
n.....2
n.....2
konto usunięte 22.04.2015, 17:52:43
  • 133
Fikcyjne państwo, fikcyjna budowa obwodnicy, fikcyjny prezydent!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vuze
Vuze
22.04.2015, 20:25:53
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ramzes90
ramzes90
22.04.2015, 22:16:04
  • -3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
cosciekawego
cosciekawego
22.04.2015, 18:16:43
  • 120
Wrzućcie ktoś na reddita z tłumaczeniem, i tak już wszyscy się śmieją z tego.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzangyl
dzangyl
22.04.2015, 18:22:41
  • 99
@cosciekawego:
dzangyl - @cosciekawego:

źródło: comment_xbiOuR9FCnRbucZyg9IkSkWRfjdmuUDq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
zweipack
zweipack
23.04.2015, 03:08:15
  • 9
@cosciekawego: Ten news, a wideo przede wszystkim, ma potencjał na międzynarodową karierę.
  • Odpowiedz
borikossss
borikossss
22.04.2015, 17:55:08
  • 103
Wierzę w ludzi i mam nadzieje, że wygra ktokolwiek tylko nie Bronek. A po wszystkim tych którzy na niego głosowali wysłać w p---u w kosmos. Nie jestem jakimś super inteligentnym człowiekiem, ale mam oczy i wystarczająco rozumu żeby wiedzieć że jeśli Komorowskie wygra to przez kolejne 5 lat w Polsce się nic na lepsze nie zmieni. Dalej będzie złodziejstwo i k------o w rządzie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aryo
Aryo
22.04.2015, 18:27:16
  • 53
@borikossss: To nie jest propaganda dla ludzi interesujących się tematem polityki.

Tak jak np. mój tata, pracuje na okrągło o 6 wstaje do pracy 2h dojeżdża usłyszy w radiu że "Komorowski był na otwarciu obwodnicy" albo na czymś tam innym, wróci o 18-20 zobaczy jakieś wydarzenia/fakty w TV i też puszczą tam że Komorowski super, a reszta to oszołomy. No i idzie spać. Jakby miał czas to by sobie poczytał,
  • Odpowiedz
lucku
lucku
22.04.2015, 18:43:28
  • 11
@Aryo: to pokaz mu ten filmik
  • Odpowiedz
disufhs89ws34oklrsfs
disufhs89ws34oklrsfs
22.04.2015, 18:14:46
  • 95
Mówcie co chcecie, ale Komorowski jest na prawdę p----------y :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yggdrasill
yggdrasill
22.04.2015, 18:19:48
  • 27
@disufhs89ws34oklrsfs: Na prawdę to on jest zaimpregnowany.
  • Odpowiedz
saint
saint
22.04.2015, 19:05:54
  • 8
@yggdrasill: W szafie WSI (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
josempremier
josempremier
josempremier
22.04.2015, 16:36:23
  • 69
Wygląda na to że gajowy potrafi materię nieożywioną wprawić w ruch, jak miszcz dżedaj :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mar111cin
mar111cin
22.04.2015, 18:53:19
  • 11
@josempremier: taki zapierdziel na tej budowie, że jeszcze asfaltu nie położyli, a już walec jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panDyskoteka
panDyskoteka
22.04.2015, 19:26:57
  • 14
@josempremier: Dajcie to do jakiegoś zagranicznego serwisu, niech go zbrechtają na świecie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
4009
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3939
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3051
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2888
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2737
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking