Błąd oprogramowania w myśliwcach F-35

F-35 to potężne i drogie maszyny, ale jak się okazuje mają też swoją piętę achillesową. Nie jest nią czuły punkt w konstrukcji technicznej, a jak się okazuje błąd oprogramowania.

- #
- #
- #
- #
- #
- 35
- Odpowiedz

F-35 to potężne i drogie maszyny, ale jak się okazuje mają też swoją piętę achillesową. Nie jest nią czuły punkt w konstrukcji technicznej, a jak się okazuje błąd oprogramowania.

Komentarze (35)
najlepsze
2: Obraz mi się rozmywa.
1: Czy próbował Pan włączyć i wyłączyć myśliwiec.
2: Nie
1: Dobrze proszę to zrobić jeżeli usterka nie ustąpi to poprawka wyjdzie w wersji 421.234.23.42.342
@zly_dzien: no to jak oni latają na wyłączonych silnikach to ja się nie dziwie że nic im nie działa (✌ ゚ ∀ ゚)☞
@zly_dzien: Obowiązkowo hinduskim akcentem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1.Na AGH i PK nie ma tyle studentów.Nawet gdyby rekrutować z UJ nie wystarczy do programowania pod taki myśliwiec.
2.Comarch nie zajmuje się przetwarzaniem obrazu.I nie kojarzę większej firmy,która to robi.
3.Oprogramowania awioniki nie pisze się w Javie i C#
4.Zamiast nadmiarowości w elektronice byłby duży niedomiar elektroniki.
5.Poziom kształcenia informatyki jest wysoki,ale chłopaki za bardzo chcieliby przerobić
@k87l: Wszystko się da jak się chce. Nie dlatego się nie używa JAVA / C# w aerospace.
@k87l: może 20 lat temu i tylko do DO178 DAL-A/B
źródło: comment_SZ9a0rae6I8fAii4lCnNEtR7lsfR7YTh.jpg
PobierzNie wydaje się rozmyty, rozmycie to przenośnia użyta przez Engadget. Problem jest taki, że system nie jest w stanie określić liczbyt celów. Zamiast nieudolnie tłumaczyć notkę z Engadget, trzeba było
A o