Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

1719

Idiotka przebiega na czerwonym

było blisko

lordmarian
lordmarian
lordmarian
z
youtube.com
dodany: 16.05.2014, 13:59:14
  • #
    polska
  • #
    idiotka
  • #
    blisko
  • #
    dashcam
  • #
    zdarzeniedrogowe
  • 373
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (6)

Szkody po zdarzeniu
dupasmoka
z i.imgur.com
  • 181
farciarze roku świata
ZolniezMordoru
z youtube.com
  • 12

Komentarze (373)

najlepsze

lordmarian
lordmarian
lordmarian
Autor
16.05.2014, 14:01:12
  • 706
dodam że koleś się rozwalił a laska wbiegła do tramwaju :/
  • 69
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rss
rss
16.05.2014, 14:31:09
  • 458
@lordmarian: koleś też nie jest święty - chciał przeskoczyć na pomarańczowym i szarżował jak głupi (i to w takich warunkach).
rss
rss
16.05.2014, 15:10:52
  • 274
@Kick_Ass: nie trzeba mieć prędkościomierza aby widzieć, że ewidentnie było za szybko. Ciebie może taka ocena przerasta, ale innych swoją miarą nie mierz.
LetMeGoogleThatForYou
LetMeGoogleThatForYou
LetMeGoogleThatForYou
16.05.2014, 15:07:01
  • 239
Na szczęście na wykopie wszyscy kierowcy są świetni i zawsze wiedzą, jak się zachować. Ten, co nigdy nie dodał gazu widząc żółte światło, niech pierwszy mi rzuci minusa. Laska jest jebnięta, nie powinno jej tam być, ma szczęście, że żyje.
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arrt001
arrt001
arrt001
16.05.2014, 19:15:21
  • 8
@coo84: co Ty p!##@?$isz?
LetMeGoogleThatForYou
LetMeGoogleThatForYou
LetMeGoogleThatForYou
16.05.2014, 17:58:21
  • 6
@coo84: i jakieś pół sekundy bliżej do przejechania na czerwonym i ewentualnego mandatu. Druga opcja to desperackie hamowanie zakończone postojem na środku skrzyżowania. IMHO najbezpieczniej w takiej sytuacji jest przyspieszyć, tyle.
qwertyp
qwertyp
qwertyp
16.05.2014, 14:19:27
  • 214
Głupie p#?!zisko
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kinlej
kinlej
kinlej
16.05.2014, 15:51:30
  • 139
@qwertyp: w rytmie disco
codalej
codalej
codalej
16.05.2014, 16:02:58
  • 117
@kinlej: przebiegła, choć było blisko
Artysta89
Artysta89
16.05.2014, 14:34:43
  • 202
Niewiele brakowało i by się przez tą szmatę wp?$%%@@ił autem w przystanek i grupkę ludzi. Śmierć była blisko.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kinlej
kinlej
kinlej
16.05.2014, 15:52:16
  • 120
@Artysta89: najważniejsze że zdążyła na tramwaj
Rafusss
Rafusss
17.05.2014, 12:31:30
  • 1
@Artysta89: Nie wiem kto miał większe szczecie w takich warunkach pogodowych - ci stojący na przejściu czy ona.
bzooora
bzooora
16.05.2014, 14:27:45
  • 193
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

e.....i
e.....i
konto usunięte 16.05.2014, 15:14:01
  • 199
@bzooora: i w dodatku BMW

e.....i
e.....i
konto usunięte 16.05.2014, 15:19:28
  • 129
@Kyliesom: Jechałby 150km/h to by nie rozbił samochodu i nie stworzył aż takiego zagrożenia. Nie ma co gdybać.

Moim zdaniem przykład ten dobitnie pokazuje że w mieście nie ma co zap%#!@%?ać, bo różne niebezpieczeństwa (i idioci) tylko czekają.
xyz159
xyz159
16.05.2014, 14:24:54
  • 96
Znaleźć ją i doprowadzić do odpowiedzialności karnej.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vectus
vectus
16.05.2014, 16:13:30
  • 111
@xyz159: Okej, zaraz się tym zajme
xyz159
xyz159
16.05.2014, 17:55:55
  • 4
@vectus: Dzięki wielkie, także życzę udanych poszukiwań :)
n.....i
n.....i
konto usunięte 16.05.2014, 14:29:28
  • 84
Idiotka i debil.....Jedna chciala zdzyc na tramwaj a drugi przed czerwonym.......oboje winni
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elmacio
elmacio
16.05.2014, 15:23:52
  • 264
@nunusmani: Różnica jest taka, że on MÓGŁ przejechać, może nie powinien, ale mógł. Ona natomiast nie miała prawa wejść na pasy - i tyle.
e.....i
e.....i
konto usunięte 16.05.2014, 15:17:59
  • 53
@nunusmani: Jechał szybko, ok. Ale czy chciał zdążyć przed czerwonym? Nie powiedziałbym. Od momentu kiedy się zmieniło światło do momentu kiedy przejechał za sygnalizator minęła ok sekunda. Nawet jakby jechał 50km/h to i tak by nie miał szans na zatrzymanie się przed sygnalizatorem.
e.....l
e.....l
konto usunięte 16.05.2014, 14:57:35
  • 69

Komentarz usunięty przez moderatora

Arturrow
Arturrow
16.05.2014, 22:00:31
  • 8
@eltrial: Na tej drodze jest ograniczenie do 70km/h, na moje oko koleś jechał ok 70-75 km/h, ledwo się zapaliło żółte światło, ja jadąc też bym się nie zatrzymywał bo bym się znalazł za przejściem dla pieszych, prawo mówi że na żółtym można przejechać kiedy hamowanie stwarzało by zagrożenie więc wina kierowcy- nie sądzę, piesza miała czerwone światło więc mogła siebie zabić + ludzi na przystanku, według mnie kierowca w tej
KenZoo
KenZoo
16.05.2014, 16:48:30
  • 2
@eltrial: Nic to nie da. Nadal będą wbiegać pod koła.
d.....r
d.....r
konto usunięte 16.05.2014, 16:24:43
  • 68
Nie piszcie bzdur że jechał za szybko.. Ile mógł jechać? Ile miał ograniczenia? 70? Taaa... Na takich drogach zwykle jest 70 (znam to miejsce w Krakowie i tam o ile pamiętam jest ograniczenie do 70 km/h !!!), hamował wyrównał tor jazdy mimo tego że być może się rozbił to uniknął potrącenia i uniknął kasacji przechodniów z drugiej strony jezdni - chwała mu za to, bo naprawdę o taki manewr trudno wśród naszych
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

d.....r
d.....r
konto usunięte 16.05.2014, 16:33:02
  • 8
@telpeloth: o 2 flaszki, ok, wygrałem, za skrzyżowaniem na filmie widać znak 70 - ubierz okulary.. no i gdzie ta moja flaszka?
d.....r
d.....r
konto usunięte 16.05.2014, 16:31:56
  • 7
@mpmp-pmpm: tam powinno być 70 km/h to jest taka droga przelotowa w mieście dobrze oznakowana, rozdzielona z małą ilością skrzyżowań - jeździłem tam nie raz ale nie pamiętam ograniczenia - niektórzy tam jeżdżą szybko zdecydowanie za szybko (mam na myśli 120+).. sprawdź, prawdopodobnie właśnie tyle tam jest.
o.....g
o.....g
konto usunięte 16.05.2014, 15:37:18
  • 39
Mówicie, że jechał za szybko.

Ale jak jedziecie i odpala się pomarańczowe, macie jakąś prędkość, zareagujecie trochę za późno to ostre hamowanie w deszczu też nie jest zbyt mądre, więc pewnie dowalił do pieca.
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MaNiEk1
MaNiEk1
16.05.2014, 16:46:17
  • 13
@pgrde: Nie wiem z jakimi sygnalizacjami na co dzień masz do czynienia, ale między czerwonym dla samochodów a zielonym dla pieszych jest spory odstęp.
o.....g
o.....g
konto usunięte 16.05.2014, 18:50:56
  • 5
@pgrde: huh, nie wiem co gorsze, trol czy idiota :)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4261
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3732
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
2604
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2643
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
2585
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking