Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

456

90 km/h

Rower to jednak wspaniały wynalazek.

K.....i
konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 16.01.2013, 19:18:58
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    smieszne
  • 147
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Stówka przekroczona.
Beliar
z youtube.com
  • 31
eliminacja oporu powietrza podczas biegani
konto usunięte
z youtube.com
  • -7

Komentarze (147)

najlepsze

Volmz
Volmz
16.01.2013, 19:28:50
  • 133
reszta filmu gdy ciężarówka postanowiła zahamować na liveleaku ?
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

G.....d
G.....d
konto usunięte 16.01.2013, 19:32:37
  • 120
@Volmz: Ciężarówki nie zwykły same podejmować takich decyzji.
dondon
dondon
17.01.2013, 11:46:32
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
harqu
harqu
16.01.2013, 19:27:57
  • 124
Tak super, ale jak kierowca zahamuje to rowerzysta ma problem...
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

EtaCarinae
EtaCarinae
16.01.2013, 19:34:51
  • 76
@harqu: Dzień wcześniej musi zrobić zapoznanie z odcinkiem specjalnym, dziura w asfalcie i po imprezie. Mimo wszystko to jest głupota a nie odwaga. Nie jest sam, ewentualny upadek może spowodować panikę kierowcy jadącego za nim.
Bolo92
Bolo92
Bolo92
17.01.2013, 12:17:40
  • 16
@teleimpact: 20 tonowa szybko się zatrzyma, 40 tonowa wolniej. Ale główną rolę ma tu to, że zanim rowerzysta zareaguje to już leży i nie ma zmiłuj. Ja tak bardzo dużo km przejeździłem i skupienie trzeba mieć niesamowite, żeby przy byle przyhamowaniu nie leżeć. Mimo wszystko tir jest lepszy od autobusu, bo nie ma przystanków i płynnie jeździ.
arson1988
arson1988
16.01.2013, 20:17:04
  • 93
ładnych parę lat temu trenowałem bardzo amatorsko kolarstwo szosowe i czasami z kolegami puściliśmy się za starym Autosanem PKS'owskim. Fakt zawrotnych prędkości nie było, bo około 60km/h, ale mieliśmy niecodzienną frajdę, że przy takiej prędkości nogi mało się męczą opór powietrza jest bardzo mały. Gorzej trochę sprawa wyglądała z oddychaniem bo jakby nie było wąchaliśmy dupę staremu pekaesowskiemu autosanowi.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Huevos
Huevos
16.01.2013, 22:56:24
  • 1
@arson1988: kiedyś były wyścigi sztajerów, czyli motocyklista "ciągnął" za sobą cyklistę - sztajera. Motocykl miał ramę dystansową z rolką na końcu, http://www.prm.riders.pl/archiwum_mmh/cz1.pdf
m4rj4n
m4rj4n
16.01.2013, 20:55:36
  • 72
Punkty lecą, będzie miał więcej nitra..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sangreal
Sangreal
16.01.2013, 19:24:58
  • 72
Praktycznie zerowy opór powietrza pomaga zap#$@%%#ać :)
  • 29
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zakowskijan72
zakowskijan72
16.01.2013, 19:35:41
  • 122
@Sangreal: Nawet nie zerowy opór. Ten koleś jedzie w "ciągu" za ciężarówką - jest do niej dopychany przez turbulencje powietrza. Gdyby miał trochę większy przekrój to pewnie w ogóle by nie musiał pedałować - działałoby jak żagiel.
KtosKtoSamNieWiesz
KtosKtoSamNieWiesz
16.01.2013, 21:51:13
  • 107
@zakowskijan72: Nie zgodzę się. To prawda, że z powodu turbulencji wieje w plecy, ale zwiększenie powierzchni nie utrzymałoby go w stałej odległości od przyczepy. Ma jedynie lżej w pedałowaniu.

Przepraszam za kiepską jakość ale nie będę miał dłuższy czas dostępu do serwera na którym robiłem symulacje, mam tylko to:
Schwarz_Charakter
Schwarz_Charakter
16.01.2013, 19:26:46
  • 28
tak mi się skojarzyło: http://flatsixes.com/porsche-culture/porsche-factoids/land-speed-record-bicycle-rude/
Schwarz_Charakter - tak mi się skojarzyło: http://flatsixes.com/porsche-culture/porsc...

źródło: comment_yhAWuKTfoorMrviIb24QU59cKEOghiub.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zergall
Zergall
17.01.2013, 11:03:27
  • 77
@Schwarz_Charakter: Zwróćcie uwagę na rozmiar zębaki przy korbie. ;)
e.....m
e.....m
konto usunięte 17.01.2013, 14:26:31
  • 24
Jeszcze 23 razy napiszcie coby to było gdyby kierowca tira nagle zahamował, bo dalej nie wiem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paveua
paveua
17.01.2013, 08:21:13
  • 12
Wszystko super, ale nie stać mnie jednocześnie na rower i na TIRa z kierowcą, żeby przede mną jeździł
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

soku
soku
soku
17.01.2013, 20:23:53
  • 0
@paveua: mnie nawte na taki rower nie stac:) ~6tys wzwyz:)
bardzospokojnyczlowiek
bardzospokojnyczlowiek
17.01.2013, 10:13:59
  • 5
Kilkanaście lat temu w ten sposób jeden gość na mojej ulicy zakończył życie. Jechał za autobusem, który nagle zahamował. Reszty można się domyślić.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

o.....2
o.....2
konto usunięte 17.01.2013, 12:20:45
  • 40
@bardzospokojnyczlowiek: umarł na raka?
bardzospokojnyczlowiek
bardzospokojnyczlowiek
17.01.2013, 12:22:07
  • 32
@oxygenium92: nie, biegał po domu z nożyczkami, potknął się wbił nożyczki w tętnice udową.
vartan
vartan
17.01.2013, 06:24:20
  • 5
Potencjalny soundtrack:

http://www.youtube.com/watch?v=fXlimN_3k1U

Potencjalny soundtrack dalszej części na Liveleak:

http://www.youtube.com/watch?v=7iQ5kuCoa3M
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

haxx
haxx
haxx
17.01.2013, 11:09:03
  • 3
@vartan: po co kombinować, wystarczy ten http://www.youtube.com/watch?v=Y7liknHwljM do obu części :)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3258
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3134
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3063
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3007
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2894
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #zainteresowania
  • #kultura
  • #heheszki
  • #muzyka
  • #film
  • #gry
  • #humor
  • #swiat
  • #technologia
  • #polska
  • #nauka
  • #sport
  • #wykop
  • #youtube

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking