Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy widzisz kolesia z bukietem kwiatów przeglądającego telefon w parku na ławce. Po czym wstaje, wyrzuca z impetem ten bukiet do śmietnika i idzie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Śpij słodko aniołku #tfwnogf #feels
  • 22
  • Odpowiedz
@inXe: Kiedyś rozmyślałem co bym zrobił w takiej sytuacji. Stwierdziłem, ze nie wyrzucałbym tych kwiatów tylko podszedł do przypadkowej laski i jej wręczył :D najlepiej jakby byla smutna czy cos XD
  • Odpowiedz
@07zglosSie: Dokładnie mam też takie podejście, nawet wręczyć jakiejś ciotce itp. Szkoda wyrzucać pieniędzy.

W sumie raz byłem w podobnej sytuacji. Znajoma z pracy miała urodziny. Więc postanowiła wziąć z tej okazji kilka asób na piwo. Umówieni byliśmy w pewnym miejscu (które i tak ja musiałem wybrać), lecz pozostałe osoby się wykruszyły, przez co stwierdziła, że przełoży się to inny raz i jej nie będzie. Byłem nieco poirytowany tym faktem, gdyż
  • Odpowiedz
@inXe: w liceum bylem w podobnej sytuacji, przynioslem pewnej dziewczynie kwiaty a ona ich nie chciala tylko poszla, posiedzialem jak debil i je zostawilem na stoliku przy KFC, moze sobie ktos wzial



  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: Rozmawiałem o tym z 2 różowymi i obie powiedziały, że kwiatek pasuje zawsze i wszędzie, a jak będzie trzeba nosić to będą nosić. Byle ładny i byle od fajnego chłopaka :)

@07zglosSie: Tu chodzi o to żeby pokazać wszystkim, a jak nikt nie patrzy to chociaż sobie (a najlepiej jakby jeszcze ta dziewucha się dowiedziała), że jesteś #!$%@? i wyrzucasz to w #!$%@?. Chociaż sam w podobnej sytuacji (tyle
  • Odpowiedz