Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad wyborem smartfonu. Mój Samsung Galaxy S+ już powoli umiera; sporo przeszedł, bateria nie domaga. Planuje od teraz, żeby robił mi jedynie za router do aero w pracy i leżał ciągle pod ładowarą. Z tej okazji potrzebuje jakiegoś nowego sprzętu. Chcę wydać stosunkowo jak najmniej za jak najlepszą wydajność i jakość. Chcę, aby miał przyzwoitą baterię i szybko łapał sygnał GPS. Oczywiście również fajnie by było, jakbym mógł bez problemów przeglądać internet w przeglądarce, bez mulenia. Chciałbym zamknąć się w 500-600zł. W grę wchodzi android.

Numerem uno jest póki co #motorolamotog.

Ktoś ma styczność, może polecić? A może coś innego w tej kwocie? Chińczycy wchodzą w grę, ale przyznam się, że nie chcę się bawić w #aliexpress (fajnie by było mieć gwarancję na miejscu, nie uśmiecha mi się ewentualne walczenie z wysyłkami na drugi koniec świata w razie jakichś ewentualnych problemów).

#smartfon #telefony #gsm #motorola #android #bojowkaandroid
  • 28
@Migajaca_dioda Bawiłem się Lenovo A850+ i w sumie nie miałem obiekcji większych, ale nie podobają mi się problemy z softem. Już pomijając, że polski język jest nie do końca przetłumaczony, bo angielski nie jest problemem. Jednak takie braki rażą i jakoś mnie odpychają.

Oglądałem sobie jeszcze Nexusa 4, jednak w tej kwocie mógłbym złapać jedynie używkę. A to mi się nie uśmiecha, jednak co nówka to nówka.
@onionista: Cumplu ja chce się przesiąść z jeszcze starszego SGS (bez +) i mam podobne oczekiwania, ale oprócz tego chciałbym żeby nie był to zbyt duży klocek (celuję w 4,3-4,7 cala). Chyba podobnie jak ty mam dość przygód ze słabym GPSem w i9000 dlatego odrzucam wszystkie tel na prockach MTK. Rozważam Xiaomi MI-2S - ma lepszego Snapdragona od Moto G, albo Xperię Z1 Compact jak jeszcze trochę stanieje ( ͡°
@czamarek czytam czytam, oglądam. Niby 2gb ramu, na allegro widzę z 1gb. No pomyślę, ale jakoś firma mnie nie przekonuje - pierwszy raz słyszę o inew.

@h080rg mi2s trochę mimo wszystko przekracza mój budżet. A Sony nigdy mi się jakoś nie podobało.

Zamawiam moto g :).
@onionista: na aledrogo jest wersja z zeszłego roku.

a co do Mediateka to jest to coraz bardziej wzięty procek, stosuje go już HTC, Sony i kilka innych duzych producentów.

Najwydajniejszy obecnie telefon Meizu MX4 jest na mediateku, antutu 50000+, bez problemów z GPS

@h080rg: