Wpis z mikrobloga

Mirabelki, potrzebuję Waszej pomocy.

w najbliższym czasie zakupuję pierścionek zaręczynowy i mam problem. Mianowicie miałem upatrzony od miesięcy ten model po lewej, ale aktualnie jest "out of stock" :/. Mini zawał serca, przejrzenie aktualnej oferty i znalazłem ten po prawej - nie jest źle. Tylko psychicznie już byłem oswojony z tym po lewej od dłuższego czasu. :)

Potrzebuję zatem od Was, drogie kobietki, jak najwięcej argumentów ZA tym pierścionkiem po prawej (w końcu będę na niego patrzył do końca życia). Każdy argument, nawet najbardziej abstrakcyjny i nieracjonalny, będzie ok - po prostu potrzebuję się przekonać do tego modelu, a mam na to niewiele czasu. :)

Dwa przykładowe, na które wpadłem sam:

1. przez to, że osadzenie jest w łapkach a nie pełne, kamień będzie lepiej doświetlony;

2. przez te zwężenia przy kamieniu może się on wydawać optycznie większy;

#rozowepaski #rozowypasek #pytaniedoeksperta #bizuteria #slub #emergency #pomocy
m.....i - Mirabelki, potrzebuję Waszej pomocy.



w najbliższym czasie zakupuję pierś...

źródło: comment_Td0USSGyJHCjy7SPyYrIu8By3CWd4I6U.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalkosecki: po przeczytaniu wpisu spodziewałam się czegoś mocno średniego po prawej i ładnego po lewej, a jest zupełnie odwrotnie. ten po lewej jest zbyt prosty i wygląda trochę bazarowo jak dla mnie. nie podoba mi się, mimo, że jestem fanką prostoty. ten po prawej przez ten drobny akcencik i zwężenie jest dużo ładniejszy i ciekawszy. gustowny bardzo, delikatny. dla mnie ten po lewej jest nijaki.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: moim zdaniem to obydwa średnie, ale to już kwestia gustu. Z tych dwóch to ewidentnie prawy, nie wiem dlaczego ten lewy chciałeś brać, na palcu wygląda jak kółeczko od tymbarka. Osadzenie brylantu jakieś dziwne, wygląda jakby w puszce jakiejś był. Po prawej o wiele lepiej osadzony kamień. Klasycznie, ale wygląda o wiele lepiej.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Nie wiem, jak od frontu wygląda ten po lewej, ale ten po prawej będzie prawilnym wyborem ze względów praktycznych. Sam przechodziłem to już jakiś czas temu, więc jestem wykopowym ekspertem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

W tym po prawej kamień jest osadzony w pierścionku, nie wystaje jakoś drastycznie ponad obręcz, więc będzie wygodny - twoja kobieta, nosząc go, nie będzie specjalnie
  • Odpowiedz
@michalkosecki: osobiście to prawy mi się lepiej podoba, kamień bardziej zabezpieczony. Dwa pierścionki na jednym palcu? Nigdy o tym nie Słyszałem. Moja zareczynowy nosi na środkowym a na serdecznym ma miejsce na obrączkę.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: tylko ten po prawej:

1. Wygląda na taki solidniejszy, stabilniejszy, nie wiem jak do dosłownie określić.

2. Ma szerszą obrączkę, a to moim zdaniem ma znaczenie, pierścionki "cienkie" odkształcają się pod wpływem ciepła dłoni, w szerszych tego nie
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Jeśli miałabym wybierać pomiędzy tymi dwoma, to wybrałabym ten po prawej - delikatny, subtelny, elegancki, zmysłowy, jednocześnie prosty- zwężenie mi się bardzo podoba - nadaje całego uroku temu pierścionkowi, kształtu, dodaje mu to coś, więc się wyróżnia, ten po lewej jest taki zwykły, zwyczajny. Po prostu jest bardzo w moim guście, ja od mojego ukochanego dostałam podobny i strasznie mi się spodobał :) Ale wiadomo decyzja należy do Ciebie
  • Odpowiedz