Wpis z mikrobloga

Mirabelki, potrzebuję Waszej pomocy.

w najbliższym czasie zakupuję pierścionek zaręczynowy i mam problem. Mianowicie miałem upatrzony od miesięcy ten model po lewej, ale aktualnie jest "out of stock" :/. Mini zawał serca, przejrzenie aktualnej oferty i znalazłem ten po prawej - nie jest źle. Tylko psychicznie już byłem oswojony z tym po lewej od dłuższego czasu. :)

Potrzebuję zatem od Was, drogie kobietki, jak najwięcej argumentów ZA tym pierścionkiem po prawej (w końcu będę na niego patrzył do końca życia). Każdy argument, nawet najbardziej abstrakcyjny i nieracjonalny, będzie ok - po prostu potrzebuję się przekonać do tego modelu, a mam na to niewiele czasu. :)

Dwa przykładowe, na które wpadłem sam:

1. przez to, że osadzenie jest w łapkach a nie pełne, kamień będzie lepiej doświetlony;

2. przez te zwężenia przy kamieniu może się on wydawać optycznie większy;

#rozowepaski #rozowypasek #pytaniedoeksperta #bizuteria #slub #emergency #pomocy
m.....i - Mirabelki, potrzebuję Waszej pomocy.



w najbliższym czasie zakupuję pierś...

źródło: comment_Td0USSGyJHCjy7SPyYrIu8By3CWd4I6U.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalkosecki: Pytałeś jej rodziców o rękę bo ja dalej nie wiem czy to sie dalej robi;/ a chciałbym mojej kiedyś niespodziankę zrobić, a jak zapytam to będzie d--a z tego bo nie wierzę, że któryś z rodziców się nie wygada
  • Odpowiedz
@michalkosecki: tylko ten po prawej! Ten z lewej zalatuje tandetą mocno, ni to kwiatuszek, ni to kółeczko, a z prawej klasyczny, elegancki, od razu widac, że Tiffany :D a to juz samo w sobie robi robote dla #rozowepaski :D zreszta moze to znak, ze tamten niedostepny, zebys wybral ten po prawej :D no i gratsy :)
  • Odpowiedz
@pomarange: srają? Jedno to ze to jeden facet a nie grupa reprezentatywna a dwa ze chce po prostu dać radosc swojej wybrance i jak jyz kupuje to z glowa. Jasne ze o milość chodzi ale ktora dziewczyna nie chce przezyc kiedys slubu miec piekna sukienke pierscionek a jej facet docenia swoje auto ale chcialby kiedys pojezdzic jakims, niewiem, fordem gran torino czy dokonac innych przyziemnych rzeczy. Zycie to tylko kilka
  • Odpowiedz
@michalkosecki: chcesz kupować pierścionek przez Internet? Chyba narzeczona nie będzie zachwycona tym faktem, jeśli się dowie. I dlaczego akurat musi być z tego sklepu? Ten kamyczek to jest malutki.
  • Odpowiedz
Pytałeś jej rodziców o rękę bo ja dalej nie wiem czy to sie dalej robi;/ a chciałbym mojej kiedyś niespodziankę zrobić, a jak zapytam to będzie d--a z tego bo nie wierzę, że któryś z rodziców się nie wygada


@desygnat: zależy od rodziny, to bardzo ładny zwyczaj. niemniej, ja go zignorowałem (świadomie, z różnych względów - nie z chamstwa czy grubiaństwa). jeśli boisz się, że któreś się wygada to to nie za bardzo ma sens, chyba, że zgrasz oświadczynie dziewczynie w niewielkim odstępie czasowym.

Serio faceci tak się srają na wygląd tego pierścionka? Nie mówię, żeby kupić byle co, ale żeby aż tak? ;-) Nie to jest istotą
  • Odpowiedz
@michalkosecki: ten co pokazałeś jest ok, na pewno lepszy niż ten po lewej. Moja żona ma podobny kształt samej obrączki, tylko koszyczek z kamieniem jest inaczej osadzony. Mimo wszystko nie przekonuje mnie ten Tiffany. Za 7 tysięcy u jubilera miałbyś na prawdę solidny pierścionek.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: jeśli narzeczonej zależy na tej firmie to bierz ten po prawej. Ma grubszą obrączkę i nie wygląda przez to jak uszko od kapsla Tymbark i ma ładnie wyeksponowany kamień.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Ja bym wolała ten po lewej z tak osadzonym okrągłym oczkiem można go w zasadzie nosić cały czas. Oczko nie wypadnie jak zahaczy się o ubranie, w nocy o pościel czy przy myciu naczyń jak zapomni się ściągnąć.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: najlepsze pierscionki kupisz zawsze u jubilera, ktory sam je robi. W Lublinie jest taki mały warsztacik i tam dowiedzialem sie wszystkiego o pierscionkach. Nakwazniejsze jest to, ze taki rzemieslnik tak skonstruje gniazdo na kkamien wraz z łapkami, ze nie bedzie mozliwosci, zeby kamien wypadl. Malo tego, takie pierscionki z sieciówki maja tendencje do zadzierania rajstop, bo wlasnie gniazdo i łapki są nierówno zrobione. Dodatkowy plus ze taki pierscionek jest
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Zobacz sobie ofertę Kruk Jedyny - klasyka, bardzo ładne i ceny zaczynają się chyba od 600. Co do tego po lewej, podobne ma Lulou, ale z szafirami - tyle, że białe reż są. I w białym złocie. Ale takie same praktycznie.
  • Odpowiedz