Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek jest na pierwszym roku #studbaza i wynajmuje pokój u okrutnie upierdliwej baby. Straszna pedantka, cebulaczka, jakaś siedemdziesięcioletnia lekarka. To co ona wyprawia to jest już historia na oddzielny wpis. W sumie to listopad będzie już ostatnim miesiącem tego wynajmu i stąd pytanie do mirkowej społeczności: Co można o-----ć przy wyprowadzce, żeby jej jak najbardziej dopiec, a jednocześnie nie mieć potem problemów? Chodzi raczej o coś w stylu "b---y z opóźnionym zapłonem".

edit: Z wpisu nie wynika, ale w mieszkaniu mieszka razem z tą babą, tylko one.

#wynajem #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co można o-----ć przy wyprowadzce, żeby jej jak najbardziej dopiec


@Sniper10200: Być ponad to i po prostu się wyprowadzić, upierdliwi ludzie znajdują umiłowanie w kłótniach i w ogóle napędzają się w---------m na coś/kogoś.
  • Odpowiedz
@Sniper10200: a daj spokój, jej mieszkanie = jej warunki. będziesz miał z tego tytułu jakaś korzyść, jak w jej ścianie zostawisz jajo? na drugi raz, niech wynajmuje z głowa na bazie zdobytego doświadczenia
  • Odpowiedz
@justlogin: 70-letnia baba nie nauczy się już w życiu niczego nowego. Czy przy wynajmowaniu następnego mieszkania powinna pytać właściciela "Przepraszam, czy mogę wieszać płaszczyk u siebie w szafie, a nie na wieszaku przed wejściem?", bo o takie rzeczy ta baba potrafi mieć pretensje.
  • Odpowiedz
@Sniper10200: olej wyprowadź i nie bądz stulejocebulą co mściwa jest, daj innym zyć nawet jak sa p------i, lup jej ptasie mleczko i daj w podzience za wynajem i dojeb że była taka i taka będzie miała rozterke .... miły chłopiec dał słodycze jak dobrze wychowany podziękował i tp ale qwa tak mi d-----ł ze chyba jestem stara wredną jędzą :/
  • Odpowiedz
@Dziki_Bigos: Nie wiem czy słyszeliście, ale urzędnicy to też ludzie i tak samo jak inni nie tolerują donosicieli - urzędnik nie będzie wiedział, że macie jakieś swoje wojenki. Dla niego, osoby trzeciej, będziesz zwykłym burakiem który wynajął mieszkanie a teraz lata i szuka jak podpierdzielić właściciela. Generalnie w takich sytuacjach przyglądają się dokładnie obu stronom. Radze więc wprzód poukładać swoje sprawy ;p
  • Odpowiedz