Wpis z mikrobloga

@lsrrdc: Ale czekaj - to jesteś takim prosem, że jak Ci podmienią config to lądujesz w srebrze? Ale, że co - że granaty się inaczej rzuca, że mapa wtedy inaczej wyglądać?

EDIT: Chyba, że wcześniej byłeś w G1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sarpens: To sobie zresetuj ustawienia i zobacz jak będziesz grał będąc przyzwyczajonym do gry na poprzednich ustawieniach dopasowanych pod siebie. Myślę, że osoby z najlepszych teamów mieliby problem, bo w końcu grają kilka lat na takich a nie innych ustawieniach.
  • Odpowiedz
@wpoz: Nie no jasne, że będzie się grało inaczej. Ale z drugiej strony poziom G3 jestem wstanie wbić na stockowych ustawieniach z myszką za 20 zł grając bez podkładki - wiem, bo wbijałem. Samochód sam nie jeździ - liczy się kierowca.
  • Odpowiedz
@wpoz: Ciągnąc dalej - nadrabiasz przecież refleksem, taktykami, pewnymi wyuczonymi zagrywkami, które dają Ci przewagę w sytuacjach 1 na 1. W silverze koło ludzi można biegać i tak Cię nie trafią. No chyba, że tak jak pisałem - byłeś w G1 to wiele nie spadłeś ; D
  • Odpowiedz
@Sarpens: Nie no, ja bardziej to o srebrze odebrałem żartobliwie. To oczywiste, że na stockowych da się wbić gn, bardziej mi chodziło o ogromne znaczenie cfg, bardzo mała szansa, że się wbiję rangę którą się miało wcześniej.
  • Odpowiedz
@Sarpens: wcześniej byłem w kałachu 2 i otarłem sie o 2 kałachy. a z nowymi ustaweniami myszki nie potrafe zdziałać nic, i nie mow mi sie grają taktyk bo zeby te taktyki sie udawały to trzeba jeszcze w kogos z grubsza wycelowac i zabic.

dla przykladu w tym cfg przeładowanie było pod Q
  • Odpowiedz
@lsrrdc: No kurde - ale przeładowanie na Q to zmiana wymagająca kilku sekund. Coś co jesteśmy wstanie zmienić z interfejsu chyba nie jest problemem. Gorzej z rzeczami, które wymagają komend - jak celownik. Za dużą winę zwalacie na cfg. Ale jakoś swoje błędy trzeba usprawiedliwiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz