Wpis z mikrobloga

@lolek43: No chwalenie się to prawda, wydanie- kwestia uznania :). Ostatnio na r/AskReddit wypowiadali się bogaci ludzie o tym jak to jest być bogatym.

Jeden napisał, że żyje normalnie, na przedmieściach w normalnym domu, ma normalny samochód itp. Tylko lubi raz na kilka miesięcy wyjechać gdzieś na drugi koniec świata podróżować i śpi wtedy w hotelach po $7000 za noc. Głupota? Ma do wydaje.
  • Odpowiedz
@lolek43: też wczoraj stwierdzałem... a potem beton mi napisał: Ostrzeżenie: Obrażanie użytkowników w naszym serwisie jest zabronione. Kolejny nieprzyjemny komentarz pod adresem innego użytkownika może skończyć się zablokowaniem konta. Ostrzeżenie otrzymujesz ze względu na komentarz w tym wpisie: http://www.wykop.pl/wpis/9915456/
  • Odpowiedz
@kmicolo: Wiesz co mnie śmieszy, te wszystkie komentarze, że to nie Twoje, że ktoś Ci to kupił, że dostałeś na to hajs od stary. Dla polaczka taki ajfon to szczyt marzeń, od nie potrafi sobie wyobrazić, że człowiek wykształcony może sobie takie coś kupić, oni myślą, że na takie rzeczy mogą sobie pozwolić jacyś bogacze albo celebryci, nie potrafią przyjąć do wiadomości, że taki zwyczajny wykopek, który sobie mirkuje wśród
  • Odpowiedz
@jozeksadowy: będę bronił rękami i nogami Twojego prawa do wyrażania podobnych opinii, ale zgadzać się z nimi nie będę ;) a @kmicolo to ziomek, z którym łączy mnie szorstka niczym fabuła Brookeback Mountain męska przyjaźń :D

ps. to ja jestem z tyłu
  • Odpowiedz
@kmicolo: #!$%@? ile bólu dupy wśród #!$%@? Polaków biedaków xD Jaki to jest #!$%@? zakompleksiony naród to ja nawet nie, piona ziomeczku. ;3

#!$%@? zdjecie z telefonu i tyle komentarzy. xDDD
  • Odpowiedz
@kmicolo: Moi nie są biedni, uwierz :) Kupili by Ciebie razem z tym srajfonem. Z tym, że nic mi do pieniędzy moich rodziców, bo od dawna sam na siebie zarabiam. A Ty będziesz teraz tyrał 2 lata za 1300zł żeby raty za telefonik spłacić :)
  • Odpowiedz
@kmicolo: Hahahahaha.

Wystarczy popatrzeć na to jak piszesz i od razu widać, że jesteś #!$%@? gimbuskiem, co to go tatuś rozpieszcza.

IT, TY #!$%@? IT? Weź się dzieciaczku zastanów, nawet jeśli, to ja zatrudniam takich leszczy jak Ty, żeby sobie właśnie cebulę kupić mogli.

I pamiętaj gimbusku, krowa która dużo muczy, mało mleka daje.
  • Odpowiedz