Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA wszystkie #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam do was #pytanie. moj #rozowypasek ma urodziny niedlugo i nie wiem co mam jej kupic. "co ja interesuje?" zapytacie. no wlasnie w wolnym czasie oglada seriale i ostatnio od paru miesiecy wpadla w zdrowe odzywianie sie i cwiczenie z chodakowska itp. na instagramie obserwuje tylko jakies diety albo 'fashion blogerki' XD myslalem kupic jej ksiazke lewandowskiej XD +gumy takie do cwiczen i co jeszcze? bo to troche malo ( ͡° ʖ̯ ͡°) na damskich ciuchach sie srednio znam ale jakby ktoras z pan byla tak mila i podeslala pare linkow co teraz w modzie, jakies swetry/koszule to bylbym wdzieczny :D

#prezent
  • 20
@hubs92: Opaskę na telefon do ćwiczeń, karnet na zajęcia z jakiegoś aerobiku,.

Chociaż ja bym sugerowała coś bardziej intymnego- biżuterię, jakiś zestaw herbat albo coś do kawy.

A jak chcesz ciuchy to kup jej coś oryginalnego co do niej pasuje ale nie byłaby pewna. Na pewno nic uniwesalnego. Na przykład jakieś fajne zakolanowki, pończoszki czy rajstopki albo sweterek odkrywający brzuch albo kapelusz. Może jak będę w domu poszukam.
@hubs92: ok, hobby jakieś ma - jakieś, ponieważ jest to z leksza płytkie hobby. Nie pomyśl iż hejtuję, ot za wartościowe hobby uznaję takie, które jest twórcze, które wnosi coś do społeczeństwa, poza samorozwojem. Koniec końców: fajnei, że o siebie dba, ale to raczej nie jest ambicja wyższych lotów i większość różowych, która nie wie co z wolnym czasem zrobić, zaczyna po najcieńszej linii oporu, jakim jest wyłącznie dbanie o wygląd.
@hubs92: Swetra nie kupuj, to sobie może sama kupić. Jak chcesz modny strój to zobacz w co ubiera się Chodakowska i kup podobny. Albo może kup jej wstęp na jakieś zajęcia z Chodakowska?
@hubs92: jak jej zimno to kup koc, razem bedzie pod nim siedziec ;d albo karimate, bielizne sportowa, np. Stanik. Tanie nie sa, ale moglaby latac przy Tobie i cwiczyc i mialbys porzytek ;d