Wpis z mikrobloga

A co mi tam, doleje oliwy do ognia.

system wykrywania multikont jest na tyle dobry, że już nie raz zdarzało nam się otrzymywać słowa uznania od osób złapanych na multikontach


HAHAHA o gurwa bo skisnę, więc tu będzie mały #protip dla multikonciarzy. Wykop widzi was po waszych wpisach, co oczywiste. Ale to nie wszystko. Widzi was też jako, mniej więcej, IP: Nazwa Przeglądarki: Rozdzielczość Monitora: System Operacyjny .

I tak, IP można zmienić. Proxy, byleby było prywatne. I też rada dla korzystających z dynamicznego IP, system nie widzi co prawda zakresu, ale czynnik ludzki który jest za to odpowiedzialny już tak.

Nazwa przeglądarki, jak macie dwa konta, jedno odpalcie na FF drugie na Chrome. Dodajcie do tego jakieś prywatne proxy na jednym z kont i macie swoje dwa w pełni prywatne multikonta. Kiedyś w Operze mogło się wpisać co chciało w opcji "maskuj się jako" I mogłeś mirkować z Internet Explorera 5.5 .

Rozdzielczość. Głupotą byłoby jej zmienianie co trochę by wejść pomirkować. Dobrym rozwiązaniem jest tu maszyna wirtualna przy stałej rozdzielczości, np 1024x768, albo innej, różnej od waszej natywnej.

System operacyjny. Tego też łatwo nie zmienić, więc jak mówię wyżej: chcecie więcej multikont niżli dwa, trzy, w różnych przeglądarkach i IP? Odpalcie więcej maszyn wirtualnych. Albo inne laptopy. Albo więcej Firefoxów w różnych wersjach, tylko się nie pogubcie przy którym IP jest dane konto.

Czynnik ludzki jest zawsze decydujący i terminalny, więc nie piszcie w podobny sposób na swoich multikontach, bo to może was zdradzić. A system automatyczny dodaje tylko dwa do dwóch. Zgadza się IP, System, Przeglądarka, Rozdzielczość? No to ##!$%@?. Wychodzi na to że nawet u kumpla się zalogować nie można. Nawet mi was nie żal "informatycy" z #wykop , ten system jest dziurawy jak #!$%@?.

I jak zawsze, cierpią niewinni. Bo komuś się żona, syn, zalogował na wykopie i od razu ban i to bez możliwości apelacji. Prawdopodobnie te osoby miałyby dużo, bardzo dużo do przekazania społeczności wykopu. A śmieszki i multikonciarze dla jaj? I tak znajdą sposób by to obejść. Brawa za robienie #!$%@? z logiki drodzy państwo.

##!$%@? #wykop #multikonto #oswiadczenie #poradnik #jakobejsc #banujo
  • 6
I jak zawsze, cierpią niewinni. Bo komuś się żona, syn, zalogował na wykopie i od razu ban i to bez możliwości apelacji.


@nazwa_uzytkownika: to ciekawe, bo jak kolega się u mnie zalogował i dostaliśmy bany, to po zgłoszeniu problemu oba konta zostały odblokowane (i znam co najmniej kilka takich przypadków), ale co tam: lepiej skłamać i wymyślić sobie argument. Nawet mi ciebie nie żal.
@rss: Dla mnie to koniec dyskusji - ja przypadek udowodniłem, ty swój przypadek sugerujesz narzucając mi kłamstwo, które odbiłem. Nie obchodzi mnie twój przypadek, tak jak nie obchodzi mnie czy twoje sugerowanie cokolwiek dowiedzie - nie w tym rzecz i nie to było celem moich wypocin. Więc odpuść sobie.