Wpis z mikrobloga

@RomeYY czekałeś na ocenę @integra, a Jerry właśnie puścił taką recenzję Hadesa w wersji Gone Wild na blogu. Chyba nie żałował, ale że nie dał mi django/django? :P

#piwo #piwowarstwo #chwalesie #browarhipster #hopheads #piwnahipsterka #ocenpiwo

Wołam jeszcze: @Kaethax @SerceDebu i @BrowarPERUN, bo ostatnio o piwie dyskutowaliście.
Pobierz BrowarOlimp - @RomeYY czekałeś na ocenę @integra, a Jerry właśnie puścił taką recenzj...
źródło: comment_ZveUVVrzjgV2IcLgay21r8lslZPC8pLn.jpg
  • 13
@BrowarOlimp: ja już pisałem, co myślę o tym blogerze i Birofile, choć dziwne, że dał aż 9 jak w podpunkcie Smak nie ma zbyt dobrych słów :) No ale to są właśnie tacy blogerzy celebryci zgarniający za darmo flaszki, poczekajmy na innych bardziej krytycznych :P

tu łap od kogoś innego:

Polskie Minibrowary


16 października


Hades Gone Wild z kontraktowego Olimpu dojrzewał 9 miesięcy w wysterylizowanej beczce po francuskim >czerwonym winie. Gdy
@RomeYY: Jerry wpadł na WFP i kupił swoją zarezerwowaną flaszkę, darmoszkę dostał akurat Smaki Piwa :P

A to że piwo zjechane jeszcze niżej przez dzikusy będzie mógł Docent przewidzieć. Wytrawne miało być. Kto spodziewał się RISa w klasycznym wydaniu? ;)

A na bbiz nie ma żadnej oceny piwa tylko gadka o polityce cenowej :P