Wpis z mikrobloga

@McZino: "In Bruges", "Revolver", "Snatch", "Rock'n'Rolla" - to ze śmiesznych, choć są w miarę znane

z ambitnych to oczywiście zależy co dla was jest ambitne. "Artysta" to kino ambitne i mainstreamowe, ambitne są filmy Wesa Andersona. Soderbergh również kręci dobre filmy, ale zdarza mu się sporo #!$%@?, na pewno spodoba wam się seria "Ocean's" (11, 12 i 13), "Panaceum" (ale tutaj już mało humoru)

imho wasze oczekiwania najlepiej syntetyzuje seria "Ocean's"
@paziu: Snatch oraz serie Ocean's widziałem już kilkakrotnie i rzeczywiście tego typu filmu podpadają pod nasze gusta. Pozostałe propozycje zapisuję do listy wartych do oglądnięcia.
@McZino: no to "Revolver" i "Rock'n'Rolla" to też filmy Ritchiego i dokładnie ten sam klimat. "In Bruges" to trochę inny rodzaj humoru, ale gwarantuję ci, że nie będziesz zawiedziony. jeżeli miałbyś wybierać jakiś film na dziś, to na twoim miejscu obejrzałbym właśnie ten :P
@McZino: aaaa i jeszcze, no jak mogłem zapomnieć. "Nebraska" to też film który jest ambitny i śmieszny. zdecydowanie dodaj go do swojej listy, jak dla mnie z filmów 2013 to triada "Nebraska" - "Labirynt" - "Django" jest absolutnie nie do #!$%@?. "Django" oglądaliście, "Labirynt" to thriller w stylu "Kolekcjonera kości"/"Milczenia Owiec", przy czym wg mnie bije oba na głowę. no ale nie wspominałeś nic o thrillerach, więc pozostaje "Nebraska" :P