Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem

Byście nie uwierzyli. Mojej mamie, level 60, zawsze marzyło się, by zrobić skrzydełka takie jak w kfc... słuchała porad, dorad, sama kombinowała i kicha. No i następny wątek, odebrała nowy telefon - smartfona za staż (co to jest, pokaż synu jak dzwonić!), to... jestem z niej dumny, że naprawdę zaczęła się tym interesować (robić fotki wszystkim, by się wyświetlały, internet przez wi-fi odkryła za wnuka pomocą). I myślałem, że to tyle z obsługi telefonu.

A kiedy dzisiaj zaprosiła na obiad, to oniemiałem, wynalazła sama(!) jakiś filmik, jakiegoś kolesia na youtubie i według jego przepisu przyrządziła skrzydełka z kurczaka, no jak z kfc. Całkiem dumny jestem z niej :)

PS. smakowały jak kurczak
choleryk - #gotujzwykopem

Byście nie uwierzyli. Mojej mamie, level 60, zawsze marzył...

źródło: comment_h1jQSbQFFzOJTJ8qYD41VVVJJEArGgOt.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@PlonacaZyrafa: Chyba tak, wrzuciłem ten wpis, by nie chwalić się mamą, ale po to, by może ktoś zrozumiał, że ludzie w starszym wieku, nie są tak do końca zacofani, potrafią pomyśleć, ciekawią ich trochę nowe technologie i potrafią się ich nauczyć. By ludzie zdali sprawę, że "tłumaczenie dziadkom" co i jak, w piach czasami nie idzie.
  • Odpowiedz
@choleryk: Czyżby tego od Kocham Gotować? Ogiński czy jak się tam zwał... Jadłem u kolegi na sylwestra te kurczaki wg. jego przepisu - przyznaję bardzo dobre.
  • Odpowiedz
@OstatniZrywWolnosci: a pozdrowię, oczywiście nie wie, że jej historia w necie, pewnie się nie dowie, bo skromna, jeszcze mnie opieprzy za to i wpisu będę żałował :/ :)

@jaqqu7: no rano zapytam, ale chyba jego oglądała :) co ciekawe, przez smartfona nocą (może się przekona do jakiegoś netbooka)
  • Odpowiedz