Wpis z mikrobloga

#!$%@?! :P Nigdy w życiu nie pożyczę nikomu żadnej kasy. Mam taką jedną 'koleżankę' jeszcze z liceum, miała jakieś problemy z prawem wtedy i na gwołt potrzebowała 150 zł. Minęło 5-6 lat. Czy ta jej odpowiedź przypadkiem nie brzmi beszczelnie? Bo już mi wszystko opadło... nawet nie wiem co odpisać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pieniadze #zlodzieje #oszukujoinieoddajo
anonimowy_kot - #!$%@?! :P Nigdy w życiu nie pożyczę nikomu żadnej kasy. Mam taką jed...

źródło: comment_xgS98DWlSOmlDenI25rHYNj5LIOnRhh6.jpg

Pobierz
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonimowy_kot: Ja osobom, którym nie ufam w 100% pożyczam pieniądze większe niż 50zł tylko po podpisaniu umowy. Taką umowę możesz wydrukować samodzielnie i jest ona ważna nawet bez podpisu notariusza. Pożyczałem gościowi tak 900zł i gdyby nie ta umowa to miałbym to samo. Polecam ten sposób. Jak nie zechcą oddać hajsu to będą się robić odsetki. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: 150zł to jeszcze nie aż tak dużo... ja mam taką znajomą, której pożyczyłam jakieś 5 lat temu 2.500zł. Z wielką łaską po moim upomnieniu się ze 2 lata temu oddała 700zł. Nadal czekam na resztę... widuję ją dość często... najśmieszniejsze (żenujące) jest to, gdy mi opowiada o tym czego to ona nie kupiła sobie ostatnio...
  • Odpowiedz