Wpis z mikrobloga

@Scare3byk: brzmi prawie jak groźba :D Pani kompletnie nie godna uwagi - no chyba, że dla napalonych nastoletnich, albo zatrzymanych w latach '80 czy '90 :)
@wow: Niegodna uwagi powiadasz? Ciekawe skąd się bierze jej wielomilionowa publika i to w najróżniejszym wieku.

Poza tym chcesz mi wmówić, że lata '80 i '90 są złe, czy też przestarzałe?

Słaby troll. ;)
@Scare3byk: oczywiście nie mowie że złe - wręcz przeciwnie - muzycznie zwłaszcza w całości moje!! :)

uważam tylko, że Alizee kręcąc dupką czy cyckami zyskała rzesze, a poza tym muzycznie słabizna i kompletnie niegodna uwagi artystka :)

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje więc się wycofuje - miłego :)
@wow: Przynajmniej jedna osoba, która jakoś sensownie uzasadnia swój stosunek do tematu.

Aczkolwiek jeśli twierdzisz, że Alizée jest niegodna uwagi, to przykro mi to stwierdzić, ale nic o niej nie wiesz. Każdy jej album jest w zupełnie innym stylu, więc uważam, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Ponadto ostatnie nagrania dla Disneya musi świadczyć o tym, że ludzie cenią jej umiejętności.
@miliradian: Wszyscy tak piszą, bo to jest takie śmieszne, to rolowanie tematu pod każdym wpisem z Alizée, hehe, ale wielkie czoło, wygląda jak lotnisko.

To było śmieszne przez pierwszy tydzień, a jak się zaczęło pojawiać pod dosłownie każdym wpisem o niej, to zaczęło być monotonne i nudne. Na prawdę nie umiecie wymyślić czegoś nowego?

A jak ci przeszkadza "spamowanie" to czarna lista zawsze jest do dyspozycji. Brak logiki w twoim wykonaniu.
@miliradian: Doczytałem do końca, nie jestem ignorantem. Poza tym nie zrobiłeś tego dzięki mojej pomocy.

Tylko zastanawia mnie fakt dlaczego nie zrobiłeś tego wcześniej. Szukam sensownych argumentów z twojej strony i nie mogę się ich doszukać. Ciągle wymigujesz się od uzasadnienia swojej postawy.
@miliradian: Czyli chciałeś być tak śmieszny jak poprzednicy, piszący o czole Alizée. Rozumiem. Szkoda, że nie wyszło, bo ci wszysko popsułem swoją dociekliwością.

Najprawdopodobniej napisałeś to, nawet nie zastanawiając się czy ma to sens, czy nie.

Dobra, rozmowa z tobą nie ma najmniejszego sensu, bo nie przedstawiasz żadnych argumentów.
@wow: Chciałem tylko dodać, że szczególnie dwie pierwsze płyty Alizée mają świetne teksty, a same kompozycje też są genialne, bo jest za nie odpowiedzialny człowiek, który ma ogromne sukcesy na polu muzycznym, tak samo, a nawet bardziej, jest z panią odpowiedzialną za teksty. Rozumiem, że takie wnioski wysunęłaś po usłyszeniu jednej piosenki? Zapewniam Cię, że znam wielu ludzi, którzy słuchali by jej nawet gdyby nie była tak ładna. Prawdą jest, że