Wpis z mikrobloga

@Fiotr_Pronczewski

Słuchaj.. myślę, że w rozwijaniu motoryczności u kazdego sportowaca, takie ćwiczenia jak martwy ciag, różnego typu przysiady i wypady sa podstawa treningu.. wiadomo, że sa to trudne technicznie ćwiczenia i potrzeba wiele czasu i treningów aby je wykonac poprawnie, przede wszystkim stopniowanie obciążenia. Na Crossficie (pewnie nie wiesz) zaczyna się treningi z rurką PCV ona nie jest zbyt ciężka uwierz :) także nie groźna mi wizyta u ortopedy :) btw uważaj
@Risorius: kurcze az sie usmiechnalem jak przeczytalem odpowiedz:) ale tak szczerze sie usniechnalem. Spodziewalem sie, jakiegos hurr durr a tu mila i rzeczowa odpowiedz:). Ciesze sie, ze masz wiedze i wiesz jak sie przygotowac. Wlasnie do tego pilem - mam duzo znajomych ktorzy chodza na cross fit i cale wojewodztwo o tym wie ale konczy (albo skonczy) sie dosyc nieciekawie. Szczegolnie jak widzialem ich przyvotowwanie techniczne do cwiczenia min. Martwego ciagu
@Risorius: a jakie niby inne ćwiczenia robi się na siłowni. Przysiad, martwy, wiosło, ława, podciąganie czy wyciskopodrzut, wyciskanie żołnierskie to absolutna podstawa. Crossfit to patologia i zarabianie hajsu na naiwnych, bo taka moda.