Wpis z mikrobloga

Co macie do powiedzenia na temat poniższych erceków? Wrażenia? Opinie?

1. Etylofenidat - potencjanie ciekawy związek, w teorii poza subtelną stymulacją powinien wykazywać działanie nootropowe (co jest zależne w dużej mierze od użytych izomerów), ciekaw jestem, jak to wygląda w praktyce?

2. Eth-Cat

3. 5-mapb - znajomy opowiadał, że zacny empatogen, jednak nie wydaje mi się by cokolwiek miało podjazd do mdma.

4. Ktoś testował włodka z kolekcjonera? Podobno siedzi w tym mpa, chociaż różnie to może być.. ()

Ciekawi mnie każda opinia :)


#researchchemicals #rc #hyperreal #cpajzwykopem #narkotykizawszespoko
  • 18
@STAYTRIPPY: Stosowałem do nauki, w ciężkich czasach sesji ze 2 lata temu. Stosowałem minimalne (2-5mg) dawki etylofenidatu : bufedronu w stosunku 2:1. Roboczo sprawdzał się bardzo dobrze - lepsze samopoczucie, duże skupienie, apetyt w normie. Zdarzyło mi się raz użyć rekreacyjnie w dawkach niekontrolowanych i miałem straszną zwałę następnego dnia - myślałem, że serce mi stanie ;)
@STAYTRIPPY:

5-MAPB


Jakie to jest prześwietne... Też sądziłam, że żaden RC nie może równać się z oryginałem - ale ten może, naprawdę. A jestem dość, hm, wymagajacą konsumentką. Piąteczka robi tak dobrze, jak słynne zielone androidy.

Długie działanie, pełno energii, świat stoi przed Tobą otworem, możesz podejść i nawiązać głęboką rozmowę z praktycznie każdą osobą, wszystko robi się pluszowe, muzyka brzmi niesamowicie, taniec zamienia się w dziki trans, dotyk jest