Wpis z mikrobloga

Mam Janusza w mieszkaniu.

Brat mi kupił fotel do mojego pokoju. Myślałam, że to jakkolwiek ze mną ustali (model itp.) ale pewnego dnia wchodzę do swojego pokoju i widzę fotel. Raz, jak wróciłam z zajęć, patrzę - taki sam model fotela u współlokatora, tylko że on ma pomarańczowy, a ja zielony (z początku myślałam, że mój jest neonowo żółty, chyba to wina światła albo jestem daltonistką). No, nieważne. Brat ma zawsze pokój otwarty, więc tego samego dnia tam zajrzałam, bo zobaczyłam nieznane pudło z czymś w środku. Zaglądam... fotel. Zielony. Po kiego mu trzeci fotel?

Dziś miałam okazję jego złapać (wyjątkowo był w domu) by m.in. o to spytać...

[J]a: [...] Swoją drogą, po co kupiłeś trzeci fotel?

[B]rat: Nie kupiłem go. Mam za darmo.

J: Ale jak to "za darmo"?

B: Zamówiłem dwa, a im się chyba coś pomyliło i przysłali trzy.

J: (Chwila zastanowienia) Nic z tym nie zrobisz? Ile on kosztował? Głupio tak robić, może go uczciwie zwrócisz?

B: No co? Mam za 0 zł trzeci fotel. Kosztowały 120 zł za sztukę. Ich pomyłka, wysłali mi to wysłali. I tak się tego nie doliczą.

Poczułam zrezygnowanie i zażenowanie. Wróciłam do swojego pokoju, on kontynuował ściąganie piosenek disco polo na poprawiny u kumpla...

Nie mam brata.

#gorzkiezale #nocnazmiana #cotahannah #virtuticebulari #cebula #januszebiznesu

H.....a - Mam Janusza w mieszkaniu.



Brat mi kupił fotel do mojego pokoju. Myślałam...

źródło: comment_PPYlw0RZAJ5oC0pncUzviEja0EfOV3kU.jpg

Pobierz
  • 8
@wywlekacz: Przyznaję, mam problem z rozpoznawaniem i nazywaniem (choć testy z kolorowymi kropkami rozwiązuję z powodzeniem). Dobrze, że za mnie rozpoznajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I... tak, reszty wpisu nie ma co komentować.