Wpis z mikrobloga

Wszyscy wiemy, że @Rene102 to wykopowy troll.

Mimo, iż zgłaszam jej każdy wpis niezwiązany z programowaniem do #mirkuratura, to moderacja pisze wciąż to samo:

Przykro mi, ale moderacja zajmuje się tagami # polityka, # islam oraz # nsfw.


Na większości serwisów, gdy ktoś utrudnia dużej liczbie użytkowników przeglądanie treści (a tu każdy się wkierwia na to), to najzwyczajniej leciały blokady, a na końcu ban. Tutaj to się tego chyba nigdy nie doczekamy D:

Jeśli moderacjo nie wiesz, że społeczność tagu #programowanie nie lubi trolli i głupich wpisów, to pozwól że my Ci droga moderacjo powiemy chórem i drukowanymi literami to oto #oswiadczenie:

TAG #programowanie NIE SŁUŻY DO TROLLOWANIA I WRZUCANIA RZECZY NIEZWIĄZANYCH Z PROGRAMOWANIEM.

I kropka.


#gorzkiezale #nocnazmiana (i sory za #programowanie, ale fajnie by było aby reszta tejże społeczności tagu pomogła dotrzeć tym wpisem do moderacji)
  • 46
  • Odpowiedz
@PsichiX: Nie obserwuję tego tagu, ale też mnie to irytuje, no co jak co, ale na tym nasza @Rene102 wybitnie się NIE zna, nawet nie chodzi o bycie specjalistą, ale w ogóle posiadanie jakiegokolwiek zielonego pojęcia - normalnie jak ktoś się nie zna, to co najwyżej pyta i szuka, a nie produkuje niepotrzebne "poradniki". I jeszcze idzie w zaparte, że tak, że google i obsługa przeglądarek to programowanie...

Dla
  • Odpowiedz
@Skaje: jeśli moderacja nie da nam takiego narzędzia do kontrolowania, to społeczność tego tagu sama to zorganizuje - jest szansa na lepszą przyszłość :)
  • Odpowiedz
@Pruderyjny: @PsichiX: @fotexxx: Ale #czarnolisto tez ma bardzo ograniczona funkcjonalnosc. Do tego gdzies tak przy 700 osobach na #czarnolisto przestaje dzialac glowna :)

Rozne sugestie byly skladane wiele razy ale wypok wy #!$%@? bo wazne ze sie mirko kreci a ze tam paru zjebow sie ciagle pulta ze ktos mi taga #!$%@?? A #!$%@? z nimi, skoro i tak siedza w serwisie i tak siedza.

Swego czasu mi odpisali z helpa ze mirko i zmiany na styl redditowych subredditow
  • Odpowiedz