Wpis z mikrobloga

Bardzo dobrze, że toalety na dworach i w niektórych galeriach są płatne. Pogarda dla Januszy, którzy nie rozumieją dlaczego. Porównajcie sobie kible z chociażby Zlotych Tarasów w #warszawa do tych w Galerii Katowickiej #katowice lub Poznań City Center #poznan czy nawet Galerii Krakowskiej #krakow. Wyjątkiem jest Stary Browar #poznan bo tam mimo, iż kible są darmowe to sprzątaczki zasuwają od razu po każdy "kliencie" i wygląda to prawie tak dobrze jak w płatnych.

Nie raz trafiałem w ZT na patologię, całe kible obsikane, osrane, ruchające się i ćpające małolaty, pedofile, geje którzy umawiali się tam w kiblach... a już czegoś takiego nie ma na Dworcu Centralnym, bo trzeba zapłacić 2,50zł na kibel.

http://www.nezdeluxe.pl/2013/04/zote-tarasy-tarasami-smrodu-arkadia.html

albo wpiszcie sobie w google frazę "złote tarasy gej wc" ... nie radzę więc normalnym facetom chodzić tam do kibla, bo s----a jest pewnie dosłownie wszędzie, na klamkach, lustrach, spłuczkach, suficie... #gej #homoalert

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6303047

Płatne kible >> darmowe kible.

#oswiadczenie #niepopularnaopinia #mowiejakjest
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczepqs: tylko na najwyższym piętrze jest darmowy. Poza tym GK nie jest tak oblegana jak ZT czy SB. Na 1 piętrze jakiś czas temu na 100% była płatna, może teraz to zmienili?

Skoro tak piszecie chłopaki to pewnie macie rację.

Jak już jestem w Katowicach wolę zapłacić 2,50zł i skorzystać z tej na PKP. Poza tym GK to głównie gimbusy, w Katowicach jest Silesia City Center i tam jest najwięcej
  • Odpowiedz
  • 0
@Donk_von_Fisher: GK nie jest oblegana? Tam czasami stoi sie do męskiego 5 min, nie mówiąc o ciągłych kolejkach w damskiej toalecie.. kolejka czasem sięga wyjścia z kibla.

W Galerii katowickiej jest darmowa od pół roku. Zmadrzeli. Jak można płacić za podstawowa potrzebe. I to jeszcze 2,5zl. Zlotowka to i tak duzo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Donk_von_Fisher: no nie wiem. Ja na dworcu PKP Katowice trafiłem na rozmazany kał na desce klozetowej. Doświadczenie za 2,5! To chore. Moim zdaniem ludzie wychodzą z założenia, że jak płacą to mają to w dupie i że ktoś po nich sprzątnie przecież...
  • Odpowiedz
@alpaka: z tymi dzieciakami to jest masakra, one tam całe dni spędzają. obserwowałem kiedyś czekając na pociąg przez 2h tam koło fontann, z 20 dzieciaków, obmacujące się 12-latki, naćpane (ewidentnie acodin/d-------e), żebrające, zajmujące w sumie cały dostępny teren przy fontannach... w--------m ich z zakazem wejścia na miejscu właściciela.
  • Odpowiedz