Wpis z mikrobloga

  • 121
Dowiedziałem się, że mam jaskrę. Cytując lekarza "stan jest tragiczny" , w jednym oku nerw jest juz poważnie uszkodzony. Ciśnienie w gałkach mam takie, że bez leczenia niedługo mogę stracić wzrok.

Życie jest #!$%@?, idę zaaplikować sobie krople do oczu.

#oswiadczenie #smutnazaba #tfwnoeyes
  • 43
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vajroos: nigdy regularnie. Rok temu poszedłem do okulisty bo ostrość widzenia mi się pogorszyła, zauważył zbyt wysokie ciśnienie i polecił zrobienie badań. Robiłem je dwa razy dla sprawdzenia postępu choroby (OCT, grubość nerwu, na pierwszym badaniu miałem w granicach normy, na drugim już gorzej), potem się zapisałem do poradni i wczoraj miałem wizytę.
  • Odpowiedz
@cofko: w Białymstoku idź do doktora Mikity, przyjmuje na Lipowej. Bardzo dobry specjalista choć gabinet robi wrażenie odmienne. Żona miała zdiagnozowaną jaskrę, a okazało się, że to bzdura i okulistka chciała ją naciągnąć na jakiś zabieg... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@cofko: a dużo miałeś podwyższone ciśnienie? Miałeś coś takiego, że Ci się jakby oczy pociły? W sensie zakładasz okulary i od oczu Ci zaparowywały? Jeżeli tak miałeś to chyba zrozumiesz bo inaczej nie umiem tego wytłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz