Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: Gdyby zależało Ci na czyimś życiu to #!$%@?łbyś te maseczki, bo tak czy owak przy "podawaniu" powietrza musisz odchylić głowę by udrożnić drogi oddechowe, a to Ci tego nie ułatwia, ciągle będziesz musiał poprawiać maskę, na której Ci tak zależy kosztem SEKUND. A sekundy są ważne... ;]

Chcesz ratować życie? Rób to profesjonalnie, a nie dla szpanu.

Wiem, że niektórych może brzydzić sztuczne oddychanie np. menela itp. Ale jeżeli zależy
  • Odpowiedz
Czemu teraz uczą w szkołach? Że trzeba miec hiperzajebistą maskę?


@Meara: @Korba112: Stwierdzam, że niektórzy po prostu są jebnięci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem niedawno kurs i dużo wygodniej (i szybciej) korzystało mi się z maski, ale nie, trzeba dorobić do tego ideologie.
  • Odpowiedz
ktoś się brzydzi można uciskać Panie Ratowniku


@Meara: Wiem o tym, ale po co mam tylko uciskać, skoro mogę jeszcze wykonywać wdechy? w razie czego wolałbym dać z siebie 100% (nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo). Nie rozumiem Twojej logiki w ogóle.
  • Odpowiedz
@Meara: heh ja tez nie chcialbym trafic na ciebie. Chce chlopak kupic pocketmask to niech kupi. Ja sobie woze w samochodzie i nie przeszkadza mi w niczym. Poza tym pocketmask lepiej przylega do twarzy niz plastikowa folia i lepiej sie dmucha.

@Dreszczyk: szukaj na allegro/google pod haslem pocketmask
  • Odpowiedz