Wpis z mikrobloga

Mówicie co chcecie ale #szczecin w przeciągu ~ 10 lat będzie jednym z najładniejszych miast w Polsce. Jestem realistą i wiem że #krakow nie wyprzedzimy bo tam za dużo kasy było i jest ładowane w stosunku do Szczecina, ale resztę miast spokojnie.

Praktycznie od 2006 kiedy władzę objął Krzystek, nasze miasto tak #!$%@?ło do przodu, że masakra.

- Szybki tramwaj - Którego budowę i plany zaczęli już w latach 70 - tych

- Bulwary nadodrzańskie - które stały się wizytówką szczecina

- Przyciągnięcie dużych firm do szczecina dzięki biurowcom Oxygen, Brama Portowa I i II

- Praktycznie cała modernizacja ulicy i infrastruktury od Bramy Portowej do Ronda Giedroycia (zobaczcie sobie jak to przed 2006 wyglądało)

- Filharmonia Szczecińska - Która znalazła się w gronie 25 wybitnych obiektów zrealizowanych w Polsce.

- Przebudowa infrastruktury na Niebuszewie (Duńska, Arkońska, Wkrzańska)

- Obwodnica ( szacun)

- Przebudowa Struga (Wielki Props za to!)

- Hala widowiskowo sportowa+skate park przy niej

- Odnowiona Arkona

- Muzeum Przełomów

Te wszystkie w/w inwestycje spokojnie możemy liczyć w miliardach złotych. A do tego trzeba doliczyć praktycznie drugie tyle w małych inwestycjach jak modernizację kamienic i ulic.

Więc jak widzę wpisy w których ludzie narzekają jak to Szczecin jest daleko za innymi to śmiecham pod nosem. Ludziska my zaczęliśmy się rozwijać dopiero od kilku lat, tak! kilka lat i zrobiliśmy coś co inne miasta robią w kilkanaście a nawet kilkadziesiąt.

I tu wielkie propsy dla Krzystka. nie tylko dlatego że odszedł z PO i utarł im nosa. Ale za to, że potrafił współdziałać w sejmiku zarówno z SLD jak i PiS na rzecz lepszego Szczecina.

I wielki #!$%@? w dupę PO za to, że blokowali/blokują wszelakie głosowania związane z rozwojem szczecina argumentując "Bo Krzystek" albo populistyczne zagrywki pokroju "lepiej tą kasę przeznaczyć dla biednych" Otóż Piotruś jak i reszta Szczecina ma głęboko w dupie rozgrywki partyjne, dla nas liczy się rozwój i dlatego w przeciągu ~ 10 lat wygryziemy resztę #polska

I nie piszę tego jako jakiś działacz partyjny ale jako realista (jak wspominałem wyżej) raz w życiu głosowałem za #platformaobywatelska żeby po tym raz w życiu zbierać podpisy pod listami pod #knp (wtedy jeszcze chyba #wip) I w obydwu przypadkach dostałem oprócz czegoś konkretnego dawkę #!$%@? o niczym. Czyli " PO jest najlepsze" vs " Tylko #jkm i wolny rynek one one!11"

Ja jednak wybieram rozwój i realne działanie, od partyjnego #!$%@?.

#mowiejakjest #polityka
  • 79
  • Odpowiedz
@CreativePL:

A czy ja pisałem o łapówkach i układach ? Ogarnij się.

Jak nie rozumiesz że miasta rozwijają się nie poprzez filharmonie, a przez liczbę dzieci, to nic już nie zrozumiesz xD
  • Odpowiedz
@erbo: A musisz pisac? Wyborcy knp w wiekszosci nawet nie musza pisac bo wystarczy jedno zdanie i juz wszytko wiadomo. Polowa wyborcow knp jest tak #!$%@? jak ty, kompletnie zafascynowana i fanatyczna. Niestety w wiekszosci to sa ludzie bardzo biedni i nieudolni i stad glownie bierze sie ich frustracja i bezposrednie atakowanie "lewakow".
  • Odpowiedz
@SatanD: Ani KNP, ani biedny, ani nieudolny xD

Ani sfrustrowany, doskonale mi i moim znajomym żyje w tym chorym systemie, z dotacjami 600 000 za innowacyjne strony o kotach xD
  • Odpowiedz
@erbo: A sorry to inny troll pisał, tak łatwo was pomylić ^^

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH NA EMIGRACJI ZA TO ŻE BUDUJEMY SZYBKI TRAMWAJ, PRZEZ NAS MUSIELIŚCIE WYJECHAĆ Z KRAJU
  • Odpowiedz
@erbo: No tak szybki tramwaj, czyli sposób aby ludzie dostawali się dużo szybciej z punktu A do B marnotrawco jak nic w szczególności czasu.

A co do filharmonii to pewnie nigdy w życiu się ona nie zwróci nigdy W ogóle to proponuje nie budować nic, stagnacja jest najlepsza, bo ludzie są biedni czy coś tam,.
  • Odpowiedz
@erbo: To ty widzisz wszędzie spiski i manipulację nie ja. Więc ciężko mi ją dostrzec.

Napisałeś

że ten tramwaj czy filharmonia, jest tylko uogólnieniem skali głupoty i marnotrawstwa to ty
  • Odpowiedz