Wpis z mikrobloga

Co za idiota z #google wymyślił, aby androidowe #youtube pauzowało się i nie grało w tle albo po blokadzie telefonu. Jakbym chciał świecić ekranem to bym używał yt w przeglądarce.

Swoją drogą jaka jest dobra apka do yt na #android, która gra w tle? Używałem nextvid, ale jakoś mi się nie podobało
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IgiKoval: W starej wersji yt (chyba 2011r) dało się słuchać przy zgaszonym ekranie, tak że jak widać aktualizacje wprowadzają gorsze zmiany
  • Odpowiedz
  • 0
@IgiKoval: myślę że zrobili to celowo, na youtube jest dużo muzyki, w wersji mobilnej często jest zablokowana żeby ktoś nie używał tego jako odtwarzacza z darmową muzyką udostępnione są głównie teledyski promujące cały album. Wolą zablokować to w oficjalnej aplikacji, zmuszą tym samym część użytkowników do kupowania muzyki w google play.

Ja do słuchania youtube z zablokowanym ekranem używałem youtuberepeat.
  • Odpowiedz
@IgiKoval: większość androidowych aplikacji jest w podobny, analogiczny sposób s---------a. Mnie irytują np. te które przestają działać - ściągać coś z meeeeega wolnego internetu jak się jest na zadupiu i wyłączy ekran. Nie można włożyć do kieszeni i wyjąć po 5 minutach aż dociagnie te kilkaset kb dodatkowych danych - mapki, czy informacji kiedy autobus przyjedzie tylko trzeba k---a świecić.

Niestety:

całe oprogramowanie dla x86 >>> g---o >>> szambo >>>
  • Odpowiedz
  • 0
@IgiKoval: Ja używam play tube free, nie dość że mozna zablokować ekran i gra dalej, to filmiki zapisuja się w pamięći cache i można je oglądać w kółko bez internetu.
  • Odpowiedz