Wpis z mikrobloga

Boże, jak mnie #!$%@?ą nowi studenci i te ich #!$%@? wymyślne historie opowiadane na cały głos w komunikacji miejskiej. Najgorszy typ to takie kuce zaraz po liceum, które jeszcze nie zdążyły się przekonać, że są #!$%@? życiowymi i gówno znaczą dla reszty społeczeństwa, nawet jak w LO mieli takie oceny, że nauczycielowi od matmy #!$%@? stawał.

Dzisiaj taki kuc rozmawiał z różowym paskiem o #!$%@? logice, typu: "No, tak, ja już miałem logikę. Tak w sumie nie wiedziałem o co chodzi i po co to, ale pod koniec wykładu zrozumiałem. Bo ja chłonę wiedzę, wiesz. A jakie u was wprowadzili już symbole logiczne? Bo u nas wiesz, koniunkcja, implikacja, itp.", laska: "hehe, no u nas też coś było" - ewidentnie zaniepokojona tym, że musi rozmawiać na takie tematy w tramwaju i tym, że w ogóle odezwała się do znajomego idioty.

Kuc kontynuuje - "mówię ci, to takie fajne, lubię korzystać z logiki. A nie mieliście też tego i tamtego. Ojjjj, jak tak można, jak oni mogli wam tego nie zrobić, pewnie jeszcze zrobią, ale nie tyle ile nam, bo wiesz, u nas wyższy poziom".

I TAK #!$%@? #!$%@? 20 MINUT. Laska (6/10) cała zarumieniona, powtarza co chwile w niby heheżartach, że to miejsce publiczne i raczej nie wypada, aby na głos mówić, że chce się zabić tego i tamtego prowadzącego (tak, to też mówił), a #!$%@? kuc nic, dalej w #!$%@? amoku prowadzi monolog.

Wyszedł z tramwaju i zaczął sobie nucić, niby pod nosem, ale jednak tak, żeby każdy słyszał jaki to z niego wesoły człowieczek. I jak tu mieć do takich szacunek, no jak? #!$%@? przyjeżdżają z jakiegoś wypiździjewa, wcześniej kontakt mieli tylko z "ludźmi" w wowie i innych lolach, a potem jak trzeba przejechać kilka minut tramwajem, to się zachowują jak pępek świata, za grosz kultury i jakiegokolwiek obycia, i śmianie się na cały ryj ze wszystkiego, jak w przedszkolu.

Wizualizacja kuca (chodzi tylko o zachowanie i sposób wyrażania, bo od razu mi się z tym skojarzył)

#studbaza #studenty #studia #studentysmieszki #gorzkiezale #takaprawda #oswiadczenie #boldupy
zprawnenaruszenie - Boże, jak mnie #!$%@?ą nowi studenci i te ich #!$%@? wymyślne his...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zprawnenaruszenie: Jechał ostatnio dokładnie taki sam przypadek pociągiem, siedząc zaraz za mną. Wytrzymałem 15 min i dowiedziałem się jaki to on dobry z logiki i macierzy oraz jak to osoby nie z pwr to podludzie. Grzecznie zapytałem czy może się zamknąć, bo nie każdy chce wiedzieć jak to on na pierwszym roku ma ciężko...
  • Odpowiedz
@zprawnenaruszenie: przypadek nerda/geeka jest spoko. Ja dzisiaj słyszałem jak nie-kuc lesser gadał z ambitną dziewczyną i wmawiał jej, żeby się aż tak nie starała i spinała. Ale robił to jeszcze z takim przygłupawym tonem i wyrazem twarzy nieskażonym myślą.
  • Odpowiedz