Wpis z mikrobloga

@krisip: Ty chyba trolujesz albo jesteś idiotą. Wygoogluj sobie co to jest kontroler MIDI. Oraz laptop nie służy tylko do puszczania muzyki, a np zmiany sampli w innych urządzeniach itd.
  • Odpowiedz
@krisip: jakoś Photoshop i praktycznie cały pakiet Adobe śmiga bardzo dobrze na osx a jak się lubi ten system to workflow pozwala na na naprawdę płynna prace. Nie mówię nawet o programach typu fotostation które działają o wiele sprawniej niż na windows.
  • Odpowiedz
vestax


@krisip: Tak, nie wiedziałem co to, szybkie google (polecam stronę) i tak to jest kontroler MIDI, ale chyba nie muszę znać każdego urządzenia, ja wiem, że Ty wszystkie umysły postradałeś i jesteś we wszystkim ekspertem :)
  • Odpowiedz
@limpak: No widzisz... Kiedys dj obslugiwal go i rozkręcal imprezę bez podlaczania go do laptopa który robi za niego to co on sam chcąc nazywać muzykiem siebie a nie komputer powinien robić. Ale co ty tam wiesz... Obecnie robi sie dla szpanerow sprzęt z którego targamy lacha no ale cóż, pieniądz nie śmierdzi i skoro nie na muzykach to na pryszczatych amatorach kasę sie zarabia... No bo skoro uwierzyli w
  • Odpowiedz
@krisip: gościu ty mówisz o jakichś gównoskreczerach co się jarają vestaxem, seratem, traktorem i innymi bieda sprzętami do djingu który to djing potrafi już w dzisiejszych czasach robić się sam. automat to robi. Natomiast @limpak mówi o tworzeniu muzyki, o syntezatorach i iosie jako systamie do tworzenia muzyki. Obecnie prawie każdy liczący się muzyk dodaje do swojego setupu ipada bo narzędzi jakie tam są nie uświadczysz na żadnym innym
ewolucja_myszowatych - @krisip: gościu ty mówisz o jakichś gównoskreczerach co się ja...
  • Odpowiedz
@krisip: Ale jednak zanim się wypowiesz to spędź chociaż jeden dzień z tym systemem. Nie widziałem żebyś przytoczył chociaż jeden sensowny argument do tej dyskusji.
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: Tworzeniu muzyki ktora pozniej puści z laptopa bo nic sam zmixowac nie potrafi ani zagrać? A djing jak uwazasz ze robi siw sam to chyba jesteś na etapie umcyk umcyk dicho we wsi. Użyj googla i wygoogluj sobie kawałki kod koala
  • Odpowiedz