Wpis z mikrobloga

#sluchawki #muzyka #muzykaelektroniczna #sluchajzwykopem

Drogie mirki, możecie poradzić mi jakieś słuchawki?

Interesują mnie takie o konstrukcji otwartej, nauszne, portable do 200 cebulionów.

Do tej pory miałem sehnki px100II - dobra solidna konstrukcja jednak trochę zamulały basem - słaba góra;

porta pro - j.w. ale jeszcze gorzej pod względem dźwięku;

oraz ostatnio jays-v-jays - no i tutaj brzmienie doskonałe jeśli chodzi o sprzęt w tej kategorii cenowej jednak są strasznie delikatne i ostatnio dodatkowo zepsuł się kabelek (przerywa dźwięk argh!)

Najlepiej nabyłbym w takim razie dźwiękowo coś podobnego do jaysów ale solidniejsze. Pomożecie?
  • 37
@FlameRunner: @FlameRunner: w jaki sposób naprawić? tam jak pewnie wiesz jest taka mała przedłużka i to z nią są problemy, kupiłem jakiś zamiennik ale po miesiącu - ten sam problem.. a za ile te 518? i jak byś ocenił ich dźwięk najlepiej w porownaniu do tych słuchawek wymienionych przeze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo widze że chyba ogarniasz temat :P pxy mam bo juz nie
@Ojezu: No to wiem, znam ten mod.

@ukruszonykubek: Przedłużkę mogę po prostu wykonać nową.

518 - wyżej zalinkowałem aukcję. Generalnie są po prostu dobre, zwłaszcza po wymianie kabla i wykonaniu wspomnianej przez Ojezu modyfikacji. Ode mnie kupisz słuchawki już z nowym kablem, a modyfikację akustyczną wykonasz bez problemu sam.

No i powiedz jeszcze, co konkretnie stało się z px-ami, może też można łatwo naprawić.