Wpis z mikrobloga

@bartek1988: ja zawsze grałam na PC, ale jak już mnie było stać to kupiłam PS3. Było dla mnie szokiem, że tam jest tak dużo gier FPS. Wykupiłam oczywiście PS+ cebula każe mi ściągać każdą grę, ale z FPS nie przeszłam żadnego, bo mentalność myszki i klawiatury motzno i nie umiem w nic grać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ostatnio próbowałam grać w Dead Space i na jednym potworze
@eloar: zgadzam się. Pad jest też niezłym kontrolerem do przygodówek takich jak Uncharted, choć i tutaj lepsza byłaby myszka :) Tak w ogóle, ostatnio ukończyłem Uncharted 3 i stwierdzam, że to gra dla upośledzonych. Naciśnij trójkąt, skacz, strzelaj, przesuń dźwignię, koniec gry. Piękne lokacje ratują tą produkcję.
nie potrafię grać padem w żadną grę, która wymaga rozglądania się. Tylko platformówki i wyścigi. Granie nawet w spyro czy crash na padzie to dla mnie mordęga.
@bartek1988: @Konkol: @ZmutowanaFrytkownica: Mnie zastanawia czemu do konsol nie robią kontrolera pod FPS-y ?

Takie cos ala plastikowy pistolet/karabin, trzymasz 2 łapami, pod lewa łapą czyli z prawej strony broni 4 klawisze do biegania, na kolbie broni klawisze typu, podskok, sprint, "uzyj" i tam gdzie wycelujesz tam strzelisz. Jeszcze do realizmu mogą dodac efekt odrzutu broni i wsio ryba.

Ale co ja tam wiem..