Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub

Drodzy klubowicze, taka mnie rozkmina z rana naszła. Każdy z nas popełnia co pewien czas przestępstwo, wymyślone przez pana Lecha z bratem Jarkiem, karane 3 latami paki z troski o młodzież. Ale jak wiemy maryhuana nie jest z konopi.

Co więcej, palimy ten shit w kilogramach dziennie w całej Polsce, i dla wielu ludzi jest to sprawa tak normalna jak pójście rano do kibla się wyszczać.

Ale jak się obserwuje ten tag, to pisze tu może z 10 osób, 5 plusuje, a pozostałe 163 to chyba k---a z policji jest!

Albo się boją lub już ich jakieś służby powinęły, innej opcji nie widzę. Może i jestem paranoikiem ale #stayfocused mirki bo wróg czuwa!
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@silent66: z dużym prawdopodobieństwem osoby obserwujące nie chcą sie bardzo udzielać bo to jednak używka nielegalna. Maja tu znajomych albo robili #pokazmorde i nie chcą problemów. moze byc tez tak, ze obserwuje tag gimbaza i myśli ze jest cool
  • Odpowiedz
@AnkAh: Możesz mieć racje, z tego co wiem to w #korpo za samo podejrzenie bycia przestępcą się nie awansuje przez 100 lat... U mnie w robce by pewnie było podobnie, choć mam w------e do póki mi nikt niczego nie udowodni. Ale podteksty już słyszałem, i musiałem fejsa usunąć bo mnie k---a śledzili jak serial na polsacie. K---a, żal mi ludzi czasem, i podziwiam artystów typu #ostr
  • Odpowiedz
@silent66: Pomijając kwestię legalności, bo to oczywiste, że nikt nie chce być przestępcą, to pozostaje fakt, że m-------a nie jest aż tak akceptowana społecznie. W moim środowisku nie ma się czym chwalić, choć wiem, że wiele osób pali.
  • Odpowiedz
@ripp1337: właśnie, to jest jakieś tabu tak jak s--s przed ślubem. Wszyscy się p------ą na lewo i prawo ale przed ołtarz w sukni białej i z wianuszkiem. Jak mnie w-----a taka hiporkyzja...

A tak btw, to bym się zapisał do jakiegoś ruchu rastafari, i wtedy by mi mogli naskoczyć i obtoczyć, a jak nie to widzimy się z prokuratorami przed obliczem trybunału w Strasburgu. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz