Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, liczę się z falą krytyki, #!$%@?, przeciez gorzej już chyba nie będzie, ale muszę wylać swoje #gorzkiezale

TL;DR i fota w spojlerze

#!$%@?, od dawna nosiłem wąskie spodnie, bo po prostu LEPIEJ w takim fasonie WYGLĄDAM. Ale no tak, powstała moda na patologiczne naśmiewanie się z rurkowców. Każde węższe spodnie niż jeansy stały się "rurkami". Haa, gaaaaay! Tylko pedały noszą rurki! Oczywiście mnie też nic nie ominęło, co się nasłuchałem to moje... co prawda #!$%@? mnie to tak, że prawie dochodzę, ale co kogo obchodzi kto co zakłada...

Dalej: istnieje #!$%@? stereotyp Sebixa, założy taki dresy i o, od razu: Sebix, hej Sebix, he he, a gdzie masz kołczan prawilności, he he, czapki #!$%@? zapomniałeś he he. Typowy Sebix, w hehedresie, pewnie przygłup, a w garażu pewnie stare bmw z dziurawym tłumikiem. Co prawda tak się nie ubieram, ale co kogo obchodzi kto co zakłada...

Dalej: ubrałem się luźno, założyłem granatowe spodnie, zwykłą dopasowaną koszulę w kratkę, idziemy na piwo. "coś ty się tak #!$%@?ł? weź #!$%@?, stań gdzieś obok...".

Dołączam obrazek.

Ubrawszy się tak ostatnio na wyjście na miasto, połazić z kumplem po jakichś tam knajpkach, postać przy barze, coś wypić grzecznie i się pouśmiechać do małolat. W drodze do i z miasta usłyszałem od jakichś #niebieskiepaski w przyciasnych t-shirtach "oo, tu kolega jakiś różowy", albo od grupki #rozowepaski " ale #!$%@? ho ho".


2. Czy nie dogodzisz polactwu buractwu?...


3. Mirki, fituje, czy serio #!$%@?? XD


#moda #modameska
d.....k - Dobra Mirki, liczę się z falą krytyki, #!$%@?, przeciez gorzej już chyba ni...

źródło: comment_ru8jers4RrAItZ34h7wTVLip7FWRljx0.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#!$%@?, ale Was się tu #!$%@? XD

Jutro odbiorę parę rzeczy od krawcowej z poprawek, na tym zdjęciu buty faktycznie wyglądają suabo, jak chcecie to taktykujcie, postaram się zrobić lepszą fotę jak znajdę chwilę :P
  • Odpowiedz