Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? po #!$%@? wy zebracie o te plusy, chcecie miec bordo to wezcie dupe w troki i poszukajcie czegos interesujacego co zostanie wykopane, albo napiszcie jakis sensowny komentarz.. Jeszcze jakis czas temu po prawej mozna bylo zerknac i zobaczyc jakis interesujacy wpis na mirko, a teraz "nie mam laski daj plusa, mam laske daj plusa, zesralem sie daj plusa, mam #!$%@? daj plusa, nie mam #!$%@? daj plusa, slonko swieci na zolto daj plusa, walcie sie wszyscy na ryj, dajcie plusa, mam psa dajcie plusa, nie mam psa dajcie plusa"

Jakby mozna bylo na mirko dawac minusy to pewnie skonczyly by sie te durne wpisy

nie daje zadnego taga bo po #!$%@? przyciagac uwage, na ktorej mi nie zalezy
  • 30
chcecie miec bordo to wezcie dupe w troki i poszukajcie czegos interesujacego co zostanie wykopane, albo napiszcie jakis sensowny komentarz


@zigiscrew: Mnie tam się kilka plusowanych komentarzy udało napisać, chociaż większość tych sensownych ginie gdzieś na dole, ale czasem ktoś odpowie i jest ciekawa dyskusja.

Natomiast bordo przyszło mi niespodziewanie po kilku miesiącach od rejestracji, chyba głównie z powodu tego, że czasem coś dodam z Reddit, na którym siedzę prawie codziennie.