Wpis z mikrobloga

@RPG-7: Nic dziwnego, że "na Legię" więcej nie przyjdzie, bo w Poznaniu chodzi się na Lecha. Poza tym wziąłeś frekwencję z tego sezonu, która jest wyjątkowo mierna póki co, ale jestem pewien, że jak Lech się rozkręci to i średnia widownia na stałe 20 tys. przekroczy. 43 269 jest niemożliwym osiągnąć na meczu ligowym, bo pierwsze uno, musiałby być po brzegi wypełniony sektor gości, a po drugie uno, są dość znaczne
i grać miał na nim nie tylko Lech, ale i Warta


@pwone: nie oszukujmy się, tego nie było w planach, w planach było rozwiązanie WP i pozbyciu się problemu

wiem że wynik 43k jest niemożliwy, pytanie czy chociaż 30k jest możliwe na tym stadionie z tym zespołem

No i Lech też płaci miasto coroczny czynsz + % od zysków z imprez. Operatorem jest ten sam właściciel co Lech, czyli Marcelin Managment.
@RPG-7: Potencjał na 30k na pewno jest. W końcu w zeszłe sezony średnia(!) widownia była w okolicach 22-24k. Jeśli Lech zacznie dobrze grać i będzie szansa na mistrza, a także ten trend utrzyma się w kolejnych sezonach oraz Rutki nie przesadzą z ceną biletów to w końcu 30k osiągniemy.
@RPG-7: Do Kotła ok. 420zł za cały sezon zasadniczy + rundę mistrzowską. Na IV trybunę tak samo. Na boki nie wiem, ale drożej, najdroższy myślę coś ok. 650zł. Obecnie nie jest źle, jest sporo taniej niż w sezonie ubiegłym.