Wpis z mikrobloga

@kubson93: Już od dawna były takie pomysły. Raczej tego nie zrobią, ale prawda jest taka, że jazda z tak wysokimi prędkościami nigdy nie będzie bezpieczna. Do tego wypadki potrafią być nieprzewidywalne na tyle, że nie sposób im zapobiec.
  • Odpowiedz
No ok, wiem że już dawno pojawiały się takie pomysły, ale głównie były to wizje artystyczne. A teraz po wypadku BIA nagle wszystkie media się ożywiły nt. F1. Chyba dziś pierwszy raz zobaczyłem na TVP wzmiankę o wyścigu odkąd Kubica miał wypadek a TVN już promuje takie pomysły. Nawet jeżeli by to wprowadzili to od razu by tego zakazali po pierwszym spłonięciu żywcem jakiegoś kierowcy w takim bolidzie #f1 #nieznamsietosiewypowiem
  • Odpowiedz
@kubson93: Tak. TVN24. Jak odpaliłem streama by sprawdzić o czym mówią, i czy może powiedzą coś związanego z wypadkiem to co puszczali i nad czym się zachwycali? Laska urodziła swoje czwarte dziecko w aucie w drodze do szpitala. JA #!$%@? WIADOMOŚĆ DNIA, ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ. Pomysł z zadaszonymi bolidami już pojawił się w 2009 roku po wypadku Massy, teraz też będą o tym biadolić a i tak to nie wejdzie w życie.
  • Odpowiedz