Wpis z mikrobloga

OTO MÓJ PIERWSZY PIES :)

24 lata na karku, 16 lat walki o psa, aż w końcu postanowiłem postawić na swoim.

Zaklepany jest ten #jedensmiesznywhippet , teraz jeszcze tylko reszta kasy, jak nie wyskrobie to najwyżej kredyt wezmę, a marzenie spełnię. 2 listopad odbiór, czyli jak skończy 2 miesiące.

Jak coś mogę relacjonować jak rośnie te chude stworzenie!

Pewnie gimby śpią, więc atencji nie będzie, ale to moja jedna wesoła historia i wszystko w tym temacie! ;D

#smiesznypiesek #tylkopsy pozdro dla @wsioryba za dodanie odwagi! ;D
quit13 - OTO MÓJ PIERWSZY PIES :)

24 lata na karku, 16 lat walki o psa, aż w końcu p...

źródło: comment_ohZ5Flu7TEIk31LavO19N8NK6lvGvppT.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DBR9: Chodzi o to, że będzie koniec z nim wtedy? Wiesz, co ja się napłakałem przy nie swoich psach już przez życie, to moje. Nie dalej niż rok temu jeździłem codziennie 2 razy przez 2 tygodnie z koleżanki psem do weta, bo miał straszną chorobę pokleszczową. Tylko po to, żeby okazało się, że nie dochodzi do siebie, bo go rak zeżarł. Czas poryczeć po swoim

@BratProgramisty: Jest normalna,
  • Odpowiedz
tbh, ja nie kocham specjalnie jakoś szczeniaków i gdyby tak hodowcy robili to by mi to nie przeszkadzało. Jednak jak każdy wie - oni to robią w mniejszym % z miłości, a większym z przedsiębiorczości, a te psy po 6 miechach są niewiele mniejsze niż dorosłe, wiec domu mogłoby być mało dla takich praktyk ;)


@quit13: dobre hodowle właśnie tak działają, że rozłączają szczeniaka jak jest już samodzielny, a nie
  • Odpowiedz
@MichuB: Suk jest 4, każda te szczeniaki raz w roku ma, średnio po 6 sztuk, wiec na 4 suki i 12 szczeniaków które są wielkości dorosłego psa, to jednak trzeba już mieć kawałek miejsca, szczególnie, że zimą to ich na podwórko nie wyrzucisz. No ale nie jestem od obrony metod hodowli. Wiem tylko, że nie ma w Polsce hodowli Whippetów która by 6ścio miesięczne psy oddawała dopiero ;) Jeżeli jest,
  • Odpowiedz