Wpis z mikrobloga

OTO MÓJ PIERWSZY PIES :)

24 lata na karku, 16 lat walki o psa, aż w końcu postanowiłem postawić na swoim.

Zaklepany jest ten #jedensmiesznywhippet , teraz jeszcze tylko reszta kasy, jak nie wyskrobie to najwyżej kredyt wezmę, a marzenie spełnię. 2 listopad odbiór, czyli jak skończy 2 miesiące.

Jak coś mogę relacjonować jak rośnie te chude stworzenie!

Pewnie gimby śpią, więc atencji nie będzie, ale to moja jedna wesoła historia i wszystko w tym temacie! ;D

#smiesznypiesek #tylkopsy pozdro dla @wsioryba za dodanie odwagi! ;D
quit13 - OTO MÓJ PIERWSZY PIES :)

24 lata na karku, 16 lat walki o psa, aż w końcu p...

źródło: comment_ohZ5Flu7TEIk31LavO19N8NK6lvGvppT.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@quit13: Ah myślałem, że tak go nazwałeś, a to rasa, widzę że coś jak wyżeł i najlepiej to hajsy zarabiać na nim wystawiając go patrząc po budowie ciała.
  • Odpowiedz
@kwmaster: Niby całkiem dobrych ma rodziców, ale z psami jest tak, że średnio co drugi i tak okazuję się wystawowy, bo jakiś problem z jajkami. Mi zależało na rasie, a nie na showach i kasie. Środowisko hodowców nie zbyt mi się podoba. W najlepszym wypadku są dziwni ;)
  • Odpowiedz
@miasto_powiatowe: dzięki ! Będę wołał ;) Chociaż uważam, że chart jest mało pokręconą rasą, a raczej dziwnie zapomnianą. Coś jak Polski gończy. Wygląda jak pies pies, a nikt ich nie ma.
  • Odpowiedz
wg zaleceń behawiorystów, psa powinno się zabierać od suki po ok 6 miesiącach dopiero, suka powinna mieć możliwość wychowania swojego dziecka przez jakiś czas (dla dobra szczeniaka, łapie dobre wzorce w taki sposób)
  • Odpowiedz
@MichuB: tbh, ja nie kocham specjalnie jakoś szczeniaków i gdyby tak hodowcy robili to by mi to nie przeszkadzało. Jednak jak każdy wie - oni to robią w mniejszym % z miłości, a większym z przedsiębiorczości, a te psy po 6 miechach są niewiele mniejsze niż dorosłe, wiec domu mogłoby być mało dla takich praktyk ;)
  • Odpowiedz
teraz jeszcze tylko reszta kasy, jak nie wyskrobie to najwyżej kredyt wezmę, a marzenie spełnię. 2 listopad odbiór, czyli jak skończy 2 miesiące.


@quit13: A w schronisku za 40 złotych psy drugiej kategorii siedzą...
  • Odpowiedz