Wpis z mikrobloga

Dobra Seacik "oglądnięty". Jest spoko. Załączam zdjęcie. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to 17 calowe nie draśnięte żadną rysą czarne seaotwskie felgi na oponach które przejadą jeszcze kilka sezonów. Pytam gościa czy felgi w zestawie myśląc sobie, że chyba niezły żart mi wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°). On to "no tak całe auto tak jak stoi". Trochę mnie zamurowało.

Silnik 1.8 20V 125hp, oryginalny przebieg niecałe 200k. Gaz sekwencja. Olej zmieniany co 10k. Olej ma obecnie 5w40. Rozrząd zrobiony 18k temu. Na wszystko papiery kilku dużych serwisów z naszego miasta + opinia kilku ludzi na temat człowieka które potwierdzają wszystko. Auto u niego 10 lat, cały czas garażowane. Jutro jak je odbiorę porobię zdjęcia i opiszę co ma porobione. Miedzy innymi wybebeszone wszystko ze środka co mogło być i wstawione od audi, elekryczne skórzane fotele itp.

Wiem, wiem trochę wiejski tuning, ale 50 letni facet przez kilka lat z nudów sobie porobił cuda wianki. Na początek odkleję te naklejki Seat.

Cena 10 000 zł, zjechane z 11 500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam @adulski @Bender_Bending_Rodriguez @Mithrindil

#motoryzacja #seat #samochody #chwalesie
Pobierz C.....r - Dobra Seacik "oglądnięty". Jest spoko. Załączam zdjęcie. Pierwsze co rzucił...
źródło: comment_LdYQDNemeRdIEtnycUCzPUV1UFGt4Axc.jpg
  • 28
@Codringher: Btw. naklejkę na szybie też mógł zapaćkać żebym nie mógł tego sprawdzić ( ͡º ͜ʖ͡º)

polisa: xxxxx/xxxxxxx dla pojazdu: SEAT TOLEDO II 1.8 1M

zakład odpowiedzialny: INTERRISK TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A. VIENNA INSURANCE GROUP

adres: Noakowskiego 22, 00-668 Warszawa

Te chromowane ramki na grillu. No i naklejki na światłach.
@goferek: Nie mam pojęcia powienien być przekręcany. Akurat spojler dla mnie jest ok.

@WatchYourBack: To akurat ja zamazałem. Tak z przyzwyczajenia.

@strawberian: Prawda, prawda. Facet pedant. Zna go moja narzeczona i jej ojciec od wielu lat. Naklejki idą precz, ale spojler zostaje. Lubię spojlery. Felgi są bardzo spoko, nie będę inwestować w inne. Tym bardziej, że te są w takim stanie jak nowe.
@Codringher: Co kto lubi, ja tylko mówię jak ja bym to widział i co mi się podoba. Nie narzucam nikomu swojego zdania to w końcu twoje autko. Felgi są spoko tylko ta obwódka mi się nie podoba, a seacik na prawde godna sztuka.

Witaj w klubie Seatów( ͡° ͜ʖ ͡°)