Wpis z mikrobloga

@Colek: Płaczesz bo wydałeś więcej? Steam Gifta dostajesz od polaczka, oczywiście istnieje ryzyko że wyłączą Ci konto bo żadnych Steam Giftów nie wolno kupować ale nie znam nikogo któremu by zablokowali konto za gifty, prędzej za zagraniczne klucze gdzie musisz zmieniać ip.
@Colek: Gifta możesz otrzymać od kumpla nawet z madagaskaru i nie mogą ci za to zablokować konta, chyba że udowodnią Ci że zapłaciłeś za to. Dużo łatwiej załapać bana za zagraniczne klucze gdzie musisz ustawić proxy do aktywacji. A co do promocji to tu za prawie 30 tytułów płacisz 12 eur
@Lampowy: co jak co, ale ja mam większy staż na Steamie i raczej wiem więcej od Ciebie w kwestii giftów z Rosji.

Kupowanie z Kinguina nie jest bezpieczne bo:

- Łamiesz regulamin Steam,

- W razie chargebacka gifta, nie otrzymasz z powrotem hajsu.

Kupując prosto od ruskich/traderów np. na dispenser.tf masz

- Taniej,

- Bezpieczniej,

- Zwrot 'kasy' w razie chargebacka,

- Nie łamiesz regulaminu Steam.
@Colek: Powiedz mi proszę na jakiej zasadzie działa kupowania na dispenser, bo aktywacja gier przeznaczonych na inny rynek jest łamaniem regulaminu i płacenie za gifty również z tym że to drugie jest trudne do udowodnienia.

No chyba że dostajesz za grosze polskie wersje to muszę wtedy zacząć kupować to sobie zarobie jeszcze na tym.

No ale dobra jeżeli jest to w 100% legalne bo mogę racji nie mieć, to przyszykuj mi
@Lampowy:

aktywacja gier przeznaczonych na inny rynek jest łamaniem regulaminu


#informacjanieprawdziwa - omijanie blokad regionalnych jest łamaniem regulaminu, a nie wszystkie tytuły mają taką blokadę.

zasadzie działa kupowania na dispenser


Kupujesz od kogoś klucze do skrzynek (~$1.9 PayPalem) na tf2outpost.com i wymieniasz na dispenser.tf.

Najtańszy Valve Complete Pack kosztuje 6 kluczy na Dispenser.tf.
@Lampowy:

1. Sama sprzedaż Giftów jest łamaniem regulaminu ale Valve nie ma jak udowodnić, że doszło do sprzedaży.

2. Zakup Giftów jest legalny.

3. Giftów jak to napisałeś "przeznaczonych na inny rynek" czyli innymi słowy z blokadą regionalną się nie kupuje.

4. Zakupy na Kinguin niczym się nie różnią od jakiegokolwiek innego zakupu Gifta.

5. Gift może zniknąć tylko jeśli został aktywowany lub zakupiony przez VPN (pkt.3) albo przy użyciu kradzionej
@salat89: Zakupy na Kinguinie różnia się od zakupów przykładowo na dispenserze bo jak Ci zablokują gift z Kinguina nie otrzymasz zwrotu kluczy od supportu (bo nie było obustronnej wymiany, jedynie otrzymujesz gifta "za darmo").