Wpis z mikrobloga

@egocentryk: gratulacje! powstaje moje pytanie, które zadaję sobie od długiego czasu - trzeba ćwiczyć na siłowni żeby dobrze wyglądać czy ćwiczenia tylko z ciężarem własnego ciała też dają radę? Pytam, bo nie chcę wydawać 90zł/miesiąc za siłownię, a zrzucając tłuszczyk (co obecnie staram się zrobić) nie chcę stracić zbyt wiele masy mięśniowej...
@egocentryk: nie no, ja nie chcę ogromnej masy osiągnąć, byle człowiek był sprawny i dobrze się czuł. Ogólnie strasznie mi się nie podoba przesadzona masa mięśniowa, często na siłowni widuję kolesi ~170cm wzrostu i ogromne bicki, dziwnie to wygląda.
@Misq: "Pytam, bo nie chcę wydawać 90zł/miesiąc za siłownię, a zrzucając tłuszczyk (co obecnie staram się zrobić) nie chcę stracić zbyt wiele masy mięśniowej..."
@Gacrux: prawda taka, że nie zwiększysz masy mięśniowej poprzez ćwiczenia z własnym ciężarem, a te motywy na robienie pierdyliarda pompek są warte tyle co obietnice D.Tuska.

Brzuch zmniejszysz poprzez zmianę nawyku żywieniowego.

Jeśli myślisz że bez koksu da się wyrobić ogromne bicki i nawet nie zauważyć kiedy to miało miejsce, to teraz moje poprzednie wiadomości powinny zostać lepiej zrozumiane
@Gacrux: Kiedy ja napisałem, że tak myślę? Kiedy ja napisałem, że chcę sobie wyrobić ogromne bicki? Kiedy ja napisałem, że chcę zwiększyć masę mięśniową? Kiedy ja napisałem, że nie zmieniłem nawyku żywieniowego tylko czekam na cud?
@Gacrux:

prawda taka, że nie zwiększysz masy mięśniowej poprzez ćwiczenia z własnym ciężarem,


Jedna z największych bzdur, jakie tu ostatnio czytałem. Są dziesiątki ćwiczeń, które pozwolą Ci zwiększyć masę mięśniową i spalić tkankę tłuszczową za pomocą własnej masy ciała.

Nikt tu nie mówi o ogromnych bicepsach, ale o normalnej, zdrowej i ładnie uformowanej sylwetce.
@Misq: halo sralo

@egocentryk: setki albo miljony ćwiczeń które które pozwolą Ci zwiększyć masę mięśniową i spalić tkankę tłuszczową za pomocą własnej masy ciała.

jestem ciekaw jak będziesz zwiększał obciążenie ćwicząc np klatkę... wykonując martwy ciąg, albo przysiady

mistrz