Wpis z mikrobloga

#wroclaw + #strzelnica —> #wroclawstrzelnica

Po wymianie paru zdań z Wrocławskim Stowarzyszeniem Strzeleckim okazało się, że oni żadnych takich imprez nie organizują. Stowarzyszenie funkcjonuje tylko dla ich członków, gdzie oni korzystają z własnej broni i tyle :-(

Jeżeli znacie inne strzelnice/kluby to dajcie znać, a zapytam.

Chęć udziału w takim wypadzie zadeklarowało ~20 osób. Część na pewno odpadnie ze względu na miejsce, termin lub koszty.

Na teraz najlepiej wygląda oferta @Francisco_dAnconia, ale ona za miastem 50km. I tu też pytanie, czy może zrzucić się na amunicję? 1000szt typowej pistoletowej 9mm kosztuje jakieś 800zł (1,25zł/szt)

SPAMLISTA

@melody @Francisco_dAnconia @qubeq @zwierzak2003 @blueflower @Spratus @Diabl0 @ShortyLookMean @Theia @NiewinnyLogin @PaNaTypa, @PanKara, @Bimbermaeister, @yshtarr

#strzelajzwykopem #strzelectwo
  • 38
@sidhellfire: @zwierzak2003: @Navrazz: dzisiaj dzwoniłem do kolesia ze strzelnicy w Świdnicy, bo chciałem jechać w sobotę. Niestety mówi, że w sobote może nie wrócić na czas i zaproponował niedzielę. Zrozumiałem, że w niedzielę to jeśli byłyby 4 osoby. Nie dogadywałem się odnośnie cen. Może @Francisco_dAnconia pisał o tej samej. Odległość w miarę pasuję. Jak coś mam 2 miejsca w samochodzie i chętnie bym pojechał.
@zwierzak2003: sorry, zdanie zgóbiłem w nawiasie. Chodziło mi o to, że jakby kupowało się na sztuki to po 1,25zł/szt. Przy zakupie hurtowym wychodzi taniej, właśnie 80gr.

@Navrrazz wybacz jakby spamlista była doskonała to nie miałbym co robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sidhellfire: @Spratus: Moja opcja jest chwilowo nieaktualna - dzisiaj dowiedziałem się, że na prawie trzy tygodnie będę oddelegowany i jeszcze nie wiem, czy przez ten czas w ogóle będę mógł się zjawić.

Co do świdnickiej oferty - ceny całkiem spoko, myślę, że na początek warto. Na dłuższą metę trochę za mało broni.