Wpis z mikrobloga

Dla mirka ktory pomoze mi stworzyc nazwe sklepu internetowego poduszka profilowana produkcji mojej firmy. Do poduszki w gratisie dostanieposzewke w wybranym wzorze. Sklep ma byc z tesktyliami i wyposazeniem domu. Pościel, kołdry, koce, obrusy zasłony. Nazwa nie musi byc koniecznie zwiazana z tymi produktami. Szczerze mowiac bardziej podobaja mi sie nazwy typu zalando, empik, merlin. Takie ktore nie mowią wprost a są bardziej marką. Pomocy mirki bo juz z 6 msc się mecze. Wpisujcie kazdy pomysl! #konkurs #rozdajo #januszebiznesu #nagrody #atencja ##!$%@?
źródło: comment_zDM32nq6KQc67k73Yro6tjU4GEd58Q1b.jpg
  • 165
@betonkomorkowy:

TuSię#!$%@? - markowe poduszki, ręczna robota, pełen wypas

OstatnieTchnienie - tak zajebiste poduszki, że umrzesz na zawał

Kapucyn.pl - Japa na poduchę, i relax książę

Królewskie Szycie Manufaktura - ekstrawaganckie kroje, specjalnie pod twój szlachetny zad.
@betonkomorkowy: Reve, Mirage, Neverland, Wonderland

"Wonderland" podoba mi się najbardziej bo: dobra nazwa to taka która kojarzy się z produktem, ale w jak najdalszym stopniu, czyli nazwa pościeli "pościel" jest do niczego, "sen" nieznacznie lepsze choć też żałosne, tłumaczenie na oczywisty język angielski "dream" jest jeszcze słaba, ale już na inny język jest średnie, znalezienie boga związanego z produktem to droga w dobrą stronę, a dalsze nawiązanie do sztuki to najlepsze
@betonkomorkowy: Chłopie, te marki są tak znane, dlatego że funkcjonują na rynku od lat i pracowały na siebie przez lata. To też marki wywodzące się z rynku offline, a tam budowanie marki wygląda trochę inaczej. Nie zmóżdżaj się nad nazwą sklepu internetowego, bo to jest przerost formy nad treścią. Skup się na dobrym rozwoju biznesu. E-commerce nie jest dziś prostą branżą. Marką to dla Ciebie rzecz wtórna. Znam sklepy, które świetnie
@betonkomorkowy: tutaj pewnie znajdziesz same bekowe komenty (w sumie śmieszne są :D), ale radzę Ci pomyśleć o nazwie, która sugerowałaby skandynawskie pochodzenie. Przyjrzyj się tym #!$%@? nazwą rzeczy z Ikea, Jula itd itp. Ja bym tak zrobił :-).

Skanka, Mula, Pula...
@Iudex: no wiem, ale nazwa jest mega dla mnie ważna. Mam sklep już gotowy, dostawy logistykę też. Niskie koszty, własny lokal itd. Chciałbym po prostu nie robić tego przypadkiem.
@betonkomorkowy: to jeszcze dodam od siebie, że ja bym nie szedł w tak zwykły adres jak poduszki.sklep.pl czy innne, które Ci tu proponują. Owszem, taki adres możesz mieć, ale tylko po to by Cię przekierowywał na tę 'skandynawską' nazwę, o której pisałem wyżej. To będzie mega profeska i wrażenie wielkiej korpo :D