Wpis z mikrobloga

Mircy, mam dziś dobry dzień, to Wam powiem, co działa na portalach jak #tinder, #badoo, czy #zaadoptujfaceta

Po pierwsze: 0 selfie w lustrze. Na pewno nie na głównym zdjęciu - gdzieś na czwartym, piątym - spoko. Warto też dodać zdjęcie, gdzie jesteś w jakiejś grupie znajomych, żeby nie pokazywać od razu, jakim aspołecznym dziwakiem jesteś.

Druga sprawa- absolutnie pod żadnym pozorem, nie możesz zacząć rozmowy od "co tam" - nie wiesz czemu? Zapytaj dowolnej dziewczyny, nawet tutaj na wykopie ( #rozowepaski ) - głównie chodzi o to, że pokazujesz się jako nudny człowieczek, co nawet nie ma pomysłu, jak zagadać.

Nie sprzedam Wam idealnego tekstu na otwarcie, ale powiem Wam, że musi być kreatywny. Jak będzie dużo plusów, to może powiem Wam mój, który zapewniał mi skuteczność, jak zaczynałem i zapewnia teraz (średnio ok 80% kobiet odpisuje ;))

Po trzecie - jako facet, zawsze musisz dbać o to, by rozmowa trwała. Kobiety rzadko będą odpowiadać poematami, wiadomości będą krótkie, wręcz lakoniczne - wykorzystaj to na swoją korzyść. Rozmawiając, zahaczaj i interesuj się tymi rzeczami, o których będzie Ci opowiadać. Jednocześnie zainteresuj ją swoimi odpowiedziami. To w sumie najtrudniejszy element, ale wymaga głównie praktyki i wyczucia.

Po czwarte - nie przesadzaj - jak już Wam się miło rozmawia, to po prostu zaproś ją na kawę/piwo/herbatę/spacer. W większości przypadków będzie odpowiadała: "Nie, bo xxx", jednak to "xxx" praktycznie zawsze jest tylko wymówką. Zostaw temat spotkania, pogadaj więcej i zaproś ponownie. Nie zawsze Ci się uda, nieraz też dziewczyna nie przyjdzie na randkę, ale jesteś facetem i godzisz się z tym, nie rozpaczasz nad jedną kobietą.

Po piąte- jak już się spotkacie - upewnij się, że obciąłeś paznokcie, ułożyłeś włosy, założyłeś świeże ubrania (włącznie z bielizną, to ma efekt psychologiczny :)) i psiknąłeś się najlepszymi perfumami. Umawiacie się w publicznym miejscu, żeby laska czuła się bezpieczniej. Jeśli masz duże jaja, to pocałujesz ją na powitanie w policzek.

Co do spotkania- zbyt dużo czynników by to opisać w kilku zdaniach. Mogę Wam napisać o tym, jak ważny jest dotyk i o tym, jak reagować itp. itd. etc., ale to wszystko wynika z doświadczenia.

Po szóste - najlepsza praktyka po spotkaniu, to napisać sms: "Hej, dobrze się bawiłem, mam nadzieję, że dotarłaś do domu, bo ja tak" i się nie odzywać przez chwilę - dać dziewczynie odpocząć, przetrawić jakim fajnym kolesiem jesteś. Czasem sama do Ciebie napisze, czasem będzie miała pretensje, że nie napisałeś wcześniej, ale uwierz mi - lepsze to niż dobijanie się i pisanie ze sobą nonstop. Tęsknota jest zajebistym motorem napędowym. :)

A co dalej - to już od Was zależy. Mam w temacie online-datingu naprawdę sporo doświadczenia, które jest tym cenniejsze, bo celowo zacząłem od dupy strony. Ale to cały ja. :)

PS: Wiem, że to wykop i zaraz będzie dużo hejtu, ale mam to w dupie i w sumie... może ktoś z tego skorzysta? :)

#wyrywajzloginem #podrywajzwykopem #tfwnogf #wygryw #wychodzeniezprzegrywu
  • 46
@patrickwro: więc polecasz milczeć po prostu? ;]

Brać ciężar rozmowy na siebie (szczególnie na początku znajomości) to duży plus w oczach dziewczyny, warto postarać się ją "rozkręcić" ale są dziewczyny małomówne, nieśmiałe, które nie lubią dużo gadać, i wtedy od Ciebie sporo zależy.

@LoginZajetyNiepoprawny: Niby podstawy i banały, ale bardzo rzeczowo napisane, na pewno się przyda, i tym niedoświadczonym, i tym wiedzących o co chodzi - w postaci utrwalenia wiadomości.
@patrickwro: Jest cienka granica między podtrzymywaniem rozmowy i rozkręcaniem znajomości, a byciem nachalnym - ponownie, jest to kwestia wyczucia. Ale nie możesz oczekiwać, że dziewczyna będzie Ci zadawała pytania i zagajała rozmowę. Jeśli jesteś przeciętnym facetem, to nie masz tego przywileju. Jednak i na to są sposoby - gra w 3 pytania, mówisz do dziewczyny, że najpierw Ty jej zadajesz 3 pytania, potem ona Tobie. Oczywiście - jak wszystko - to
@r3m0: Tak, bo planujesz się z nią spotkać. Jak zareagowałbyś widząc na zdjęciach Chloe Moretz, a na spotkaniu zobaczył Kobrę? ;) To działa w obie strony. Z resztą, tu nie chodzi o udawanie kogoś innego, tylko o alternatywne sposoby na poznanie kobiety.