Wpis z mikrobloga

Przebiegi to tak naprawdę sprawa bardzo indywidualna. Ja swoim clio robiłem 10 tys. rocznie. Potem zmieniłem pracę, więcej wyjazdów służbowych itd. i nagle okazało się, że w rok zrobiłem 35 tys. Wszystko zależy od sytuacji posiadacza auta. Mam też kumpla, który ma samochód eleganckie BMW, ale jest fanatykiem latania i niemal wszędzie lata, nawet po kraju, a na lotnisko jedzie pociągiem, bo bez sensu auto na parkingu zostawiać, zwłaszcza, że do domu najczęściej wraca z zupełnie innego lotniska XD W ten sposób jego beta robi jakieś 6 tys. rocznie XD. Inny znajomy wszędzie jedzie swoim Mercedesem - Hiszpania, Chorwacja, wszędzie na kołach. Jakby miał kibel na podwórku, to też by mercem jechał XD Jego przebiegi to około 70 w porywach do 100 tys. rocznie.

Nie chcę mówić, że wszystko jest ok z przebiegami sprowadzanych aut. Chcę powiedzieć, że mogą się trafić perełki, jak po tym kumplu, który wszędzie lata. Inna sprawa, że taki samochód, który więcej stoi niż jeździ, to też niekoniecznie najlepsza sprawa XD

#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #przebieg #cofanielicznika
pogop - Przebiegi to tak naprawdę sprawa bardzo indywidualna. Ja swoim clio robiłem 1...

źródło: comment_00jS9h8MwK7olRMXAdZC3lnv8CFa4nO4.jpg

Pobierz
  • 4
@pogop: ja robie 65-70 tys km rocznie. Po 3 latach auto jest jak nowe. Wszystko wymieniam, służy mi za miejsce pracy. A i tak ludzie patrzą na 3 latka z przebiegiem 210 tys km czy więcej jak na zło.
@pogop: masz rację. Mój wujek ma Punto z małym przebiegiem, bo boi się wszędzie jeździć a w zimie nie jeździ w ogóle bo przecież sól i w ogóle. Spoko ale takie auto, które jest zupełnie nieużywane też w za dobrym stanie nie jest...
@pogop: Masz rację cumplu, mój ojciec robił autem może z 5-6tys. rocznie, używał go głównie na zakupy i krótkie przejażdżki bo do pracy miał 900m, więc bywał tam autem jak była beznadziejna pogoda, dostał pracę w innym mieście i nagle z kilku k rocznie zrobiło się 40kkm :D