Wpis z mikrobloga

Nie lubie chodzic do fryzjera, gadac na sile, odpowiadac na pytania


Ciezko mi sie rozmawia z kobietami.

W lato gadka: o chodzi pani w rozpuszczonych nie goraco pani? Ale geste wlosy.

W zime: nosi sie czapki, swetry to sie wlosy niszczo.

I to mycie glowy w tej "umywalce". Krepuje sie strasznie. Nie jestem typem czlowieka, ktory potrafi szybko zlapac z kims kontakt, szczegolnie widzac tego samego fryzjera raz na 3,4 miesiace

#niepopularnaopinia #rozowepaski #fryzjer #gorzkiezale
  • 39
Ciezko mi sie rozmawia z kobietami


@Maryjanna: dlatego jak ja idę, zawsze zapisuję się do pana

poza tym, oni faktycznie słuchają i jak się prosi o skrócenie 2cm to ci skrócą 2 cm a nie #!$%@?ą 3/4 włosów :)
@Maryjanna: Ja już nie chodzę do fryzjera. Sam się strzyżę :P Efekt? W życiu nie miałem lepszej fryzury. Znajomi chwalą i nawet chcieli, żebym ich ostrzygł, ale powiedziałem, że mają zarezerwować dla siebie następne miesiące, w razie niepowodzenia i już się nie pytają :p
@Maryjanna: miałam tak z kosmetyczką, ale co miesiąc chodzę do tej samej i jest już dobrze. Co prawda na początku dziwnie się rozmawiało jak majstrowała mi przy bikini ;_; ale już się przyzwyczaiłam :p
@Maryjanna: sama sie :P mam dość długie włosy, jeszcze kręcone, więc się nie przejmuję nierównościami, ale zawsze sobie dość dobrze radziłam z nożyczkami, farbuje też sama. spróbuj, może to łatwiejsze niż Ci się wydaje, też masz chyba długie włosy :)
@nnatalia0: tak mi sie nie chce isc do fryzjera ze nie obcielam grzywki i robie sobie przedzialek na srodku glowy xD a reszta wlosow zyje wlasnym zyciem. Tak, dlugie. Jak mi sie nudzi to podcinam koncowki :p