Wpis z mikrobloga

#gadzibastion

No normalnie muszę zrobić sobie przerwę, bo mnie coś strzeli i krew zaleje... Przyszły dzisiaj regały, które zamówiłam na Allegro. Wyglądają mega niestabilnie, ale po złożeniu będzie znacznie lepiej. Co nie zmienia faktu, że od pół h męczę się z jedną półką, bo wszystko mi spada :D Każda z nóżek giba się w swoją stronę, podpieram je rękami, nogą i głową, ale nic! DUPA DUPA DUPA.

Ok, wylałam troszkę żali, czas do roboty dalej. Jak skończę to cholerstwo, to wrzucę podsumowanie dwóch ostatnich. Sporo się zmieniło, dużo poskręcało, plany się wyklarowały. Zaczyna to miec ręce i nogi Proszę Państwa! ;)

#gady #terrarystyka #diy @PanKara @GraveDigger
Pobierz Khaleesi - #gadzibastion



No normalnie muszę zrobić sobie przerwę, bo mnie coś strz...
źródło: comment_DqcstIUDANLY2sTaEQn5AhNFWvZ1NsQs.jpg
  • 36
@Khaleesi: haha nie możesz tego skręcić w poziomie tak żeby leżało na podłodze i potem postawić i ewentualnie dokrecić to co nie mogłaś od strony podłogi? #logikarozowychpaskow

Ty składasz to tak jakbyś budowała wieżowiec, czyli piętro popietrze a samemu to ciezko :) wygodniej w poziomie :)
@Khaleesi: serio trzebabyło pojechać do budowlanego i zobaczyć organoleptycznie te regały z doświadczenia wiem że różnią się i to bardzo czasami warto dopłacić 20zł na sztuce i jest o wiele bardziej stabilnie itp :)
@takelbery: po zamontowaniu jest stabilny, jestem z niego zadowolona. A przede mną drugi taki, ale to jutro... Swoją drogą, 220 zł za regał 100x60x190 to niezła cena, ale też nie najniższa, więc uważam, że jest ok
@Khaleesi: Jakiś czas temu składałem coś podobnego w ilości sztuk 6 i po pierwszych niepowodzeniach poprosiłem o pomoc bo czułem się jak Syzyf składając to sam. Nie masz kogoś do pomocy pod ręką?
@Khaleesi: za 220 to już można było porządne regały kupić, skręcane. Ja rok temu kupiłem 4 podobne marketówki po 120 (nośność niby 160kg na półkę, już w to wierze;) ) a po jakimś czasie jeszcze 3 po 88zł i te tańsze są o niebo solidniejsze. Jak się przypomnisz jutro około południa to ci podeślę fotkę jak je zerowym kosztem wzmocnić i ustabilizować.