Wpis z mikrobloga

Wczoraj wprowadziła się moja nowa współlokatorka i jako społeczna #!$%@? muszę spytać: Co ja mam zrobić?

Nigdy nie dzieliłam mieszkania z kimś nieznajomym i nigdy nie miałam żadnej koleżanki.

Niby jej już się przedstawiłam, pogadałyśmy o praniu, nawet powiedziałam "Cześć" jakiejś koleżance ale nie wiem co dalej?

Mam zostać jej cumplem czy po prostu gadać tylko o takich #flatmatesstuff?

No i jeśli ta pierwsza opcja to jak mam zagadać, żeby nie wyjść na creepa?

#stulejacontent #bekazjofridd #introwertycy #pytanie ##!$%@?
  • 58
  • Odpowiedz
@Jofridd: no ja kiedyś mieszkałem na kupie. Zależy z kim mieszkasz. Generalnie się nie bratałem z innymi mieszkańcami - ot dyskusje o tym kto kiedy sprząta, co #!$%@?ć z lodówki, itp.
  • Odpowiedz
@Jofridd: normalnie, kup po browarze, albo po dwa i zapukaj wieczorem z pytaniem, czy może byście się nie napiły piwerka ;>

jak się zgodzi, to spoko, może okaże się w miarę ogarniętym człowiekiem

jak nie, to piwo wypijesz sama, więc też profit ;)
  • Odpowiedz
@Jofridd: ja przez dwa i pół roku kiedy dzieliłem mieszkanie z innymi (obcymi) ludźmi nie specjalnie wchodziłem w interakcję bo mi się nie chciało. Miałem swoich znajomych.
  • Odpowiedz
Ale jak ja mam ją spytać o to?:C


@Jofridd: Normalnie. Pijesz winko? Czy coś w ten deseń. A jak jesteś bardzo nieśmiała w stosunku do kobiet to zacznij od jakiejś pierdoły typu "o której wstajesz? Jakoś łazienką musimy się podzielić". A później już samo pójdzie bo głupia nie jesteś.

  • Odpowiedz
@Jofridd: Co ja mam ci powiedzieć :D "Zaliczyłam" już w sumie z 7 współlokatorek, do niektórych prawie się nie odzywałam, z niektórymi chodziłam razem na piwo, z innymi tylko takie "cześć-cześć" i pogawędki przy misce cziriosów. Powypytuj ją, co robi, czym się zajmuje w wolnym czasie, żebyś wiedziała, co to za zwierzę, może zaproponuj jakąś integrację. Dość szybko powinnaś wiedzieć, z kim masz do czynienia, bo przy mieszkaniu z kimś
  • Odpowiedz
@Jofridd: ja to jak mialem wspollokatora studeciaka to krecil z niego beke np. Wkrecajac go ze pali super skuna z Holandii a byl to super dopalacz ktorego produkowalem jak go nie bylo na chacie xD ogolnie mozesz sie z Nia zaprzyjaznic jak bedziecie sie potrafic dogadac. Przy niczym sie nie idze tak dogadac i poznac jak przy alkoholu. ;))
  • Odpowiedz
@Jofridd: Jak zauważysz, że robi/lubi to samo co Ty, to masz temat do rozmowy :)

Imho lepiej kogoś trochę poznać niż ograniczać się do totalnego minimum.

Skoro będziecie mieszkac razem, to chyba lepiej, żeby "współpraca" była udana :)

  • Odpowiedz
@wloclawianin: Nie wygląda mi na dziewczynę, która pije wódkę, a ja też do takich nie należę:P Ostatecznie to wino brzmi dobrze.

Jakby była facetem byłoby łatwiej - zrobiłabym mu kolację i kawę raz czy dwa i serce zdobyte.

@HasamPoGalaktyce: No tak, w końcu to kobieta. Niewiele ją odróżnia od demona( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zuchwaly_Pstronk: Zawsze tak zaczynam. Ale tylko raz się udało;P
  • Odpowiedz