Wpis z mikrobloga

@technic: No tak, tyle że niezależnie, czy jesteś w kanale początkującym czy zaawansowanym, to i tak są tam praktycznie luźne pogaduchy. Nikt kursu nie prowadzi jako takiego. Ja w sumie mógłbym spróbować, tyle że na poziomie CPE i w nienormalnych dla większości godzinach. Mam na myśli do południa, do 14:00.

@armco_pussy
@armco_pussy: Weekendy to mój jedyny wolny czas, więc nic stałego w tych godzinach raczej nie dałbym rady zorganizować. Jedynie okazyjnie, z doskoku, ale to żaden kurs.

Popołudniami i wieczorami już nie prawie nie mam czasu, zwłaszcza jak wt i pt zarezerwowałem na hiszpański.

Może zróbmy tak: Jak będę miał chwilę wolną i będę na kanale mógł poprowadzić chociażby jakąś konwersację, to będę wołał pod #januszeangielskiego
@armco_pussy: w empiku jest "a course in natural English" - bardzo fajny kurs na poziomie C1/C2 - z książką, mający na celu rozwinięcie Twojego słownictwa i umiejętności językowych o naturalny angielski (czyli zawierający np. wyrażenia potoczne) - byłem, przebyłem, polecam. Są też oczywiście konwersatoria, ale imo to ma mniejszy sens;
@armco_pussy: jak każdy inny kurs w empiku; moim zdaniem tanio - jak na to co się zyskuje - proponuje sie przejsc na lekcje pokazowa - za friko jest (proponuje też isc do obu lektorów - jeden brytol, drugi polak (ale nie ustępuje Steve'owi :P);)